Zamknij

Robert Gryn to najmłodszy polski milioner. Jak mieszka?

Redakcja
30.08.2018 15:27
Robert Gryn to najmłodszy polski milioner. Jak mieszka?
fot. Instagram:@rob.gryn

Robert Gryn to najmłodszy polski milioner oraz jeden z najbogatszych Polaków. Fortuny dorobił się, działając w branży marketingu internetowego. Gdzie mieszka milioner i jak wygląda jego ekskluzywny apartament?

Robert Gryn może być krajową ikoną kariery w stylu określanym jako „amerykański sen”. W 2001 roku młody biznesmen założył sieć reklamową Zero Park, a następnie stworzył oprogramowanie do analizy działań marketingowych. Spektakularny sukces rynkowy pozwolił mu już 6 lat później zadebiutować na liście najbogatszych Polaków magazynu „Forbes” z majątkiem rzędu 700 milionów złotych. Jest najmłodszym polskim milionerem. Nic więc dziwnego, że Robert w mediach społecznościowych może pochwalić się zdjęciami drogich aut i luksusowych podróży. Nie mniej imponujący jest jego krakowski apartament, który pokazał niedawno na kanale Łukasza Jakóbiaka „20m2”. Jak mieszka polski milioner?

Apartament polskiego milionera

Apartament najmłodszego polskiego milionera utrzymany jest w chłodnej, minimalistycznej stylistyce. Dominują szarości, a wzrok przykuwają czarne ściany. Prawdziwą ozdobą salonu jest jednak ogromny telewizor o przekątnej 98 cali. Podobno sama ekipa montująca nie mogła uwierzyć, że utrzyma się na ścianie. W całym apartamencie zamontowane są również wysokiej jakości głośniki. Pięknie osadzone w kamiennej ścianie morskie akwarium jest z kolei ozdobą gabinetu.

Robert Gryn podkreśla, że bardzo ważny w jego życiu jest sport. Między innymi wspina się i biega w maratonach. O swoje zdrowie dba, również spędzając czas w prywatnej, nowo wybudowanej saunie znajdującej się w apartamencie. Z kolei, gdy potrzebuje chwili relaksu, może odprężyć się w prywatnym ogrodzie usytuowanym na dachu budynku. Kupił konkretny apartament właśnie po to, by móc go zaprojektować.

Robert Gryn
fot. youtube.com/20m2

Zachwycają również elementy dodatkowe znajdujące się w apartamencie. Duża biblioteczka, teleskop, łóżko wodne i kolekcja drogich zegarków pasują doskonale do wizerunku bogatego mężczyzny sukcesu.

Wydawać by się mogło, że taki przepych wzbudzi zazdrość internautów. Tymczasem zdecydowana większość komentarzy na temat Roberta jest bardzo pozytywnych. Na jego profilu na Instagramie pojawiają się podziękowania za dawaną ludziom motywację do pracy nad sobą.

RadioZET.pl/se.pl/MF