Zamknij

Robert Janowski znowu znika z telewizji? "Gra Muzyka" to jednak nie sukces

Maciej Friedrich
16.01.2020 15:51
Robert Janowski znowu znika z telewizji? "Gra Muzyka" to jednak nie sukces
fot. Dominik Gajda/REPORTER/ EAST NEWS

Robert Janowski może mówić o sporym pechu. Po odejściu z "Jaka to melodia?" prezenter został prowadzącym teleturniej "Gra Muzyka". Niestety, produkcja najprawdopodobniej zniknie z anteny. Czy Janowski zostanie bez pracy?

Robert Janowski przez ponad 20 lat pełnił funkcję prowadzącego teleturniej "Jaka to melodia?" i zyskał ogromną sympatię widowni. Niestety, w 2018 roku piosenkarz przestał dogadywać się producentami TVP, którzy zdecydowali się wprowadzić zmiany w formule programu. Ostatecznie Janowski rozstał się z Telewizją Polską, nie szczędząc stacji  gorzkich słów krytyki. Jego miejsce zajął Norbi, a obecnie program prowadzi Rafał Brzozowski

Fani Janowskiego nie kryli zadowolenia, gdy okazało się, że gwiazdor poprowadzi nowy muzyczny teleturniej. " Gra Muzyka" miało być konkurencją dla "Jaka to melodia?" i przyciągać widzów dzięki obecności Roberta. Niestety, najprawdopodobniej to koniec programu. Czy Janowski zniknie z telewizji?

Robert Janowski stracił pracę? "Gra Muzyka" zniknie z ekranów

Jak donosi "Super Express", program prowadzony przez Janowskiego zniknie z ramówki TV Puls. Informację miała potwierdzić rzeczniczka stacji, Agnieszka Winiarska. 

- Nie planujemy nowego sezonu programu "Gra Muzyka" na wiosnę, lecz nie wykluczamy tego w przyszłości. Tej wiosny stawiamy w Telewizji Puls głównie na seriale.

W podobnym tonie wypowiedział się prezes zarządu TV Puls, Dariusz Dąbski, w rozmowie z portalem Wirtualne Media. 

W sezonie wiosennym nie planujemy powrotu programu „Gra Muzyka” na antenę, lecz nie wykluczamy tego w przyszłości. (...) Do strategii związanej z produkcją programów rozrywkowych powrócimy najwcześniej w kwietniu - czytamy. 

Nie wiadomo, czy Robert otrzymał inne propozycje. Miejmy nadzieję, że uwielbiany prezenter nie zniknie na dobre. 

 

RadioZET.pl/se.pl/wirtualnemedia.pl/MF