Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Robert Janowski czeka na operację. Najgorsze dopiero przed nim

10.12.2018 20:22

Kilka dni temu Robert Janowski poinformował fanów o tym, że spędził dwa tygodnie w szpitalu. Okazuje się, ze teraz czeka go operacja. Aby zregenerować organizm i wypocząć przed planowanym zabiegiem, Janowski odwołał sylwestrowy występ.

Robert Janowski fot. Krzysztof Kapica/Polska Press/East News

Robert Janowski od kilku miesięcy zmagał się z problemami zdrowotnymi. Latem media informowały, że były prowadzący "Jaka to melodia" ma kłopoty z kręgosłupem. Gwiazdor przeszedł rehabilitację, ale ta nie przyniosła poprawy.

Robert Janowski czeka na operację

Kilka dni temu Janowski informował, że spędził dwa tygodnie w szpitalu, pod kroplówkami. „Już w domu... Ufff! Ale od początku... Byłem w szpitalu prawie dwa tygodnie. Nie wrzucałem zdjęć z kroplówką, choć to bardzo modne ostatnio. Ech, nigdy za modą nie nadążałem. Bardzo dziękuje wszystkim, którzy wiedzieli, i nie wygadali” – napisał wtedy.

Teraz okazuje się, że na pobycie w szpitalu się nie skończy. Prezentera czeka operacja. Jak informuje "Flesz", zabieg zaplanowany jest na styczeń, a w związku z niedawnym osłabieniem i koniecznością regeneracji organizmu, artysta musiał zrezygnować ze swojego sylwestrowego występu.

"To wszystko spadło na nas znienacka. Musieliśmy się też wycofać z sylwestrowych zobowiązań Roberta. Co roku prowadził imprezę, teraz okazało się to niemożliwe. Ostatecznie idziemy na kolację do naszych przyjaciół - powiedziała Monika Janowska w rozmowie z "Fleszem".

Robertowi Janowskiemu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Jak wynika z informacji na Instagramie artysty, obiecuje dotrzeć na występ 26 stycznia, zatem do tej pory liczy na uporanie się z problemami zdrowotnymi.

RadioZET.pl/SA

Oceń