Zamknij

Robert Janowski czeka na operację. Najgorsze dopiero przed nim

Redakcja
10.12.2018 20:22
Robert Janowski
fot. Krzysztof Kapica/Polska Press/East News

Kilka dni temu Robert Janowski poinformował fanów o tym, że spędził dwa tygodnie w szpitalu. Okazuje się, ze teraz czeka go operacja. Aby zregenerować organizm i wypocząć przed planowanym zabiegiem, Janowski odwołał sylwestrowy występ.

Robert Janowski od kilku miesięcy zmagał się z problemami zdrowotnymi. Latem media informowały, że były prowadzący "Jaka to melodia" ma kłopoty z kręgosłupem. Gwiazdor przeszedł rehabilitację, ale ta nie przyniosła poprawy.

Robert Janowski czeka na operację

Kilka dni temu Janowski informował, że spędził dwa tygodnie w szpitalu, pod kroplówkami. „Już w domu... Ufff! Ale od początku... Byłem w szpitalu prawie dwa tygodnie. Nie wrzucałem zdjęć z kroplówką, choć to bardzo modne ostatnio. Ech, nigdy za modą nie nadążałem. Bardzo dziękuje wszystkim, którzy wiedzieli, i nie wygadali” – napisał wtedy.

Teraz okazuje się, że na pobycie w szpitalu się nie skończy. Prezentera czeka operacja. Jak informuje "Flesz", zabieg zaplanowany jest na styczeń, a w związku z niedawnym osłabieniem i koniecznością regeneracji organizmu, artysta musiał zrezygnować ze swojego sylwestrowego występu.

"To wszystko spadło na nas znienacka. Musieliśmy się też wycofać z sylwestrowych zobowiązań Roberta. Co roku prowadził imprezę, teraz okazało się to niemożliwe. Ostatecznie idziemy na kolację do naszych przyjaciół - powiedziała Monika Janowska w rozmowie z "Fleszem".

Robertowi Janowskiemu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Jak wynika z informacji na Instagramie artysty, obiecuje dotrzeć na występ 26 stycznia, zatem do tej pory liczy na uporanie się z problemami zdrowotnymi.

RadioZET.pl/SA