Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Robert Janowski komentuje słowa Norbiego. „Ja nie zrobiłbym tego samego”

25.09.2018 14:00

Norbi zastąpił Roberta Janowskiego w roli prowadzącego teleturniej „Jaka to melodia” po ponad 20 latach. Janowskiemu nie spodobała się jedna z wypowiedzi piosenkarza i zdecydował się na komentarz w tej sprawie. O co dokładnie chodzi?

Robert Janowski komentuje słowa Norbiego. „Ja nie zrobiłbym tego samego” fot. Instagram:@jan.owski

Popularny teleturniej „Jaka to melodia” z Norbim w roli prowadzącego możemy oglądać na antenie TVP już od kilku tygodni. Zmiany, na jakie zdecydowano się w formule programu, podzieliły fanów. Oczywiście największe kontrowersje wzbudziła właśnie kwestia prowadzącego. Robert Janowski był ikoną programu przez ponad 20 lat i zyskał ogromną popularność telewidzów. Pojawiają się informacje, że odświeżona „Jaka to melodia?” traci widzów. Sam Norbi jest jednak pewny siebie i wszedł w nową rolę bez kompleksów. Na tyle, że jedna z jego wypowiedzi oburzyła samego Janowskiego.

Janowski komentuje słowa Norbiego

Podczas jednej z rozmów z magazynem „Party” Norbi stwierdził: „szanuję dokonania Roberta, ale takie są reguły show-biznesu”. Nie to jednak skłoniło Janowskiego do reakcji. Norbi miał dodać, że „Janowski na jego miejscu postąpiłby tak samo”. Tego Robert nie mógł już pozostawić bez komentarza. W rozmowie z tym samym magazynem wyznał, co on uważa o tego typu zachowaniu.

– To wypowiedział się za mnie, bo ja nie zrobiłbym tego samego. Pierwsze, co bym zrobił, to zadzwoniłbym. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że dostaję ofertę prowadzenia np. „Milionerów” i nie wykonuję telefonu do Huberta Urbańskiego z pytaniem, o co chodzi. Takie chyba są reguły show-biznesu...

Z wypowiedzi Janowskiego jasno wynika, że nie uważa on zachowania Norbiego za zbyt koleżeńskie. Z pewnością wielu fanów podziela jego zdanie. Nie zmienia to jednak faktu, że to twórca hitu „Kobiety są gorące” będzie bawił widzów w kolejnych odcinkach teleturnieju.

RadioZET.pl/MF

Oceń