Zamknij

Robert Janowski komentuje słowa Norbiego. „Ja nie zrobiłbym tego samego”

Redakcja
25.09.2018 14:00
Robert Janowski komentuje słowa Norbiego. „Ja nie zrobiłbym tego samego”
fot. Instagram:@jan.owski

Norbi zastąpił Roberta Janowskiego w roli prowadzącego teleturniej „Jaka to melodia” po ponad 20 latach. Janowskiemu nie spodobała się jedna z wypowiedzi piosenkarza i zdecydował się na komentarz w tej sprawie. O co dokładnie chodzi?

Popularny teleturniej „Jaka to melodia” z Norbim w roli prowadzącego możemy oglądać na antenie TVP już od kilku tygodni. Zmiany, na jakie zdecydowano się w formule programu, podzieliły fanów. Oczywiście największe kontrowersje wzbudziła właśnie kwestia prowadzącego. Robert Janowski był ikoną programu przez ponad 20 lat i zyskał ogromną popularność telewidzów. Pojawiają się informacje, że odświeżona „Jaka to melodia?” traci widzów. Sam Norbi jest jednak pewny siebie i wszedł w nową rolę bez kompleksów. Na tyle, że jedna z jego wypowiedzi oburzyła samego Janowskiego.

Janowski komentuje słowa Norbiego

Podczas jednej z rozmów z magazynem „Party” Norbi stwierdził: „szanuję dokonania Roberta, ale takie są reguły show-biznesu”. Nie to jednak skłoniło Janowskiego do reakcji. Norbi miał dodać, że „Janowski na jego miejscu postąpiłby tak samo”. Tego Robert nie mógł już pozostawić bez komentarza. W rozmowie z tym samym magazynem wyznał, co on uważa o tego typu zachowaniu.

– To wypowiedział się za mnie, bo ja nie zrobiłbym tego samego. Pierwsze, co bym zrobił, to zadzwoniłbym. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że dostaję ofertę prowadzenia np. „Milionerów” i nie wykonuję telefonu do Huberta Urbańskiego z pytaniem, o co chodzi. Takie chyba są reguły show-biznesu...

Z wypowiedzi Janowskiego jasno wynika, że nie uważa on zachowania Norbiego za zbyt koleżeńskie. Z pewnością wielu fanów podziela jego zdanie. Nie zmienia to jednak faktu, że to twórca hitu „Kobiety są gorące” będzie bawił widzów w kolejnych odcinkach teleturnieju.

RadioZET.pl/MF