Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Robert Janowski trafił do szpitala. Komentarz gwiazdora

06.12.2018 15:03
xxx zet

Robert Janowski zaskoczył swoich fanów informacją o tym, że od dwóch tygodni przebywał w szpitalu. Na Instagramie były prowadzący „Jaka to melodia” podzielił się radosną wiadomością: „Już w domu”. Co się stało? W szpitalu był aż dwa tygodnie.

Robert Janowski fot. Instagram

Robert Janowski należy to tych gwiazd, które niezbyt chętnie dzielą się informacjami o swoim życiu prywatnym. Tym razem były prowadzący programu „Jaka to melodia?” zrobił wyjątek. Na Instagramie opublikował informacje o tym, że ostatnie dwa tygodnie spędził w szpitalu. Choć nie zdradził, co się stało, poinformował, że już wrócił do domu. Zażartował też, że nie zna się na modzie, bo nie publikował swoich fotek z kroplówką. W swoim wpisie przede wszystkim podziękował osobom, które wiedziały o jego hospitalizacji, ale zachowały te wiadomości dla siebie.

Robert Janowski w szpitalu spędził dwa tygodnie

„Już w domu... Ufff! Ale od początku... Byłem w szpitalu prawie dwa tygodnie. Nie wrzucałem zdjęć z kroplówką, choć to bardzo modne ostatnio. Ech, nigdy za modą nie nadążałem. Bardzo dziękuje wszystkim, którzy wiedzieli, i nie wygadali” – napisał Janowski.

Przy okazji Robert Janowski pochwalił się także faktem, że wraz z żoną otrzymali tytuł „Gwiazdy o wielkim sercu” przyznawany przez jeden z magazynów biznesowych za działalność charytatywną. Podziękował też swojej żonie.

„Jestem bardzo szczęśliwy i dumny, ale nasza pomoc naprawdę nie dla statuetek. Serdecznie dziękuję za nominację, jednak [...] największe ukłony dla mojej żony. Przy niej i dzięki niej ja stałem się lepszym człowiekiem” – napisał prezenter.

Robert Janowski jest jednym z najbardziej lubianych telewizyjnych prezenterów. Internauci od razu pospieszyli mu z gratulacjami i oczywiście życzeniami powrotu do zdrowia, do których się przyłączamy.

RadioZET.pl/SA

Oceń