Zamknij

Robert Janowski trafił do szpitala. Komentarz gwiazdora

Redakcja
06.12.2018 15:03
Robert Janowski
fot. Instagram

Robert Janowski zaskoczył swoich fanów informacją o tym, że od dwóch tygodni przebywał w szpitalu. Na Instagramie były prowadzący „Jaka to melodia” podzielił się radosną wiadomością: „Już w domu”. Co się stało? W szpitalu był aż dwa tygodnie.

Robert Janowski należy to tych gwiazd, które niezbyt chętnie dzielą się informacjami o swoim życiu prywatnym. Tym razem były prowadzący programu „Jaka to melodia?” zrobił wyjątek. Na Instagramie opublikował informacje o tym, że ostatnie dwa tygodnie spędził w szpitalu. Choć nie zdradził, co się stało, poinformował, że już wrócił do domu. Zażartował też, że nie zna się na modzie, bo nie publikował swoich fotek z kroplówką. W swoim wpisie przede wszystkim podziękował osobom, które wiedziały o jego hospitalizacji, ale zachowały te wiadomości dla siebie.

Robert Janowski w szpitalu spędził dwa tygodnie

„Już w domu... Ufff! Ale od początku... Byłem w szpitalu prawie dwa tygodnie. Nie wrzucałem zdjęć z kroplówką, choć to bardzo modne ostatnio. Ech, nigdy za modą nie nadążałem. Bardzo dziękuje wszystkim, którzy wiedzieli, i nie wygadali” – napisał Janowski.

Przy okazji Robert Janowski pochwalił się także faktem, że wraz z żoną otrzymali tytuł „Gwiazdy o wielkim sercu” przyznawany przez jeden z magazynów biznesowych za działalność charytatywną. Podziękował też swojej żonie.

„Jestem bardzo szczęśliwy i dumny, ale nasza pomoc naprawdę nie dla statuetek. Serdecznie dziękuję za nominację, jednak [...] największe ukłony dla mojej żony. Przy niej i dzięki niej ja stałem się lepszym człowiekiem” – napisał prezenter.

Robert Janowski jest jednym z najbardziej lubianych telewizyjnych prezenterów. Internauci od razu pospieszyli mu z gratulacjami i oczywiście życzeniami powrotu do zdrowia, do których się przyłączamy.

RadioZET.pl/SA