Zamknij

Robert Janowski zmienił branżę i otworzył własny biznes. Zainspirowała go choroba żony

27.01.2021 13:39
Robert Janowski
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Robert Janowski po burzliwym rozstaniu z TVP i programem "Jaka to melodia?" postanowił odnaleźć się w innej branży. Kierunek zaskakuje, bowiem nowa działalność prezentera nie jest związana z muzyką. Janowski i jego żona otworzyli gabinet z komorą tlenową. 

Pandemia i brak pracy skłoniły wiele gwiazd do zmiany zajęcia. Część zdecydowała się zatrudnić w innych branżach lub zacząć zarabiać na swoim hobby. Są też i tacy, którzy mimo niesprzyjających okoliczności postanowili otworzyć własny biznes. Niedawno informowaliśmy o aktorce Annie Korcz i jej nowo powstałej kawiarni. Na śmiały krok zdecydował się także Robert Janowski.

Były gospodarz "Jaka to melodia?" rozstał się z programem w sierpniu 2018 roku. Telewizja Polska pożegnała się z nim po 21 latach pracy, a na miejsce prowadzącego zatrudniła Norbiego, który potem zamienił się miejscami z Rafałem Brzozowskim z "Koła Fortuny". Janowski związał się potem z TV Puls i prowadził program "Gra muzyka", ale show spadł z anteny po jednym sezonie. 

Robert Janowski skrytykował Telewizję Polską. Padły mocne słowa

Robert Janowski z żoną otworzyli gabinet w Warszawie

Problemy Roberta Janowskiego pogłębiła przedłużająca się pandemia. Prezenter nie mógł realizować swoich projektów muzycznych, dlatego zdecydował się rozpocząć nowe przedsięwzięcie związane z branżą zdrowotną. Razem z żoną zainwestowali w komorę tlenową i otworzyli własny gabinet na warszawskim Mokotowie. 

Pomysł pewnie nigdy by się nie narodził, gdyby nie dolegliwości Moniki Janowskiej, która zmaga się m.in. z reumatoidalnym zapaleniem stawów. Terapia tlenowa pozowała leczyć także inne choroby i świetnie sprawdza się w przypadku osób z depresją, bólami, bezsennością czy dolegliwościami pacjentów po COVID-19. 

Zainwestowaliśmy w profesjonalny sprzęt i udostępniamy go chętnym - powiedział Robert Janowski w rozmowie z "Rewią".

Janowscy cieszą się, że mogą podreperować swój budżet i przy okazji pomóc ludziom zmagającym się z problemami zdrowotnymi. Sesje tlenowe od 80 zł. Kawa w cenie - informują na Instagramie Janowscy. 

Piotr Zelt w tarapatach. Przez pandemię zmienił pracę, ale w niej również nie zarabia