Zamknij

Robert Korzeniowski poślubił o 16 lat młodszą ukochaną. To jego trzecia żona

Judyta Wanicka
12.11.2019 14:06
Robert Korzeniowski i Justyna Sobala
fot. Piotr Molecki/East News

Robert Korzeniowski wziął ślub z młodszą o 16 lat ukochaną Justyną Sobalą. To już trzecie małżeństwo mistrza olimpijskiego w chodzie. Na weselu w Hotelu Europejskim bawili się m.in. Apoloniusz Tajner z młodą żoną Izabelą Podolec, którzy dwa miesiące temu doczekali się syna.

Robert Korzeniowski i Justyna Sobala wzięli ślub

W sobotę, 9 listopada 2019, odbył się ślub Roberta Korzeniowskiego i Justyny Sobali. Czterokrotny mistrz olimpijski w chodzie sportowym przyrzekał wierność aż po grób swojej menedżerce, która jest od niego o 16 lat młodsza. Przyjęcie weselne odbyło się w Hotelu Europejskim w Warszawie. Wśród gości nie zabrakło znanych twarzy. Pojawili się między innymi prezes PZN Apoloniusz Tajner z Izabelą Podolec, którzy dwa miesiące temu powitali na świecie syna.

Robert Korzeniowski ma trzecią żonę

Robert Korzeniowski i Justyna Sobala zostali przyuważeni pierwszy raz w czerwcu ubiegłego roku. Potem jesienią pokazali się oficjalnie na jednej z imprez, a następnie pojawili się razem na Gali Mistrzów Sportu. Nowa partnerka Roberta Korzeniowskiego, Justyna Sobala, jest młodsza od chodziarza o 16 lat. Obecnie pełni funkcję menedżerki sportowca. Jest także kierownikiem lekkoatletycznego klubu RK Athletics.

Robert Korzeniowski rozstał się dla nowej ukochanej z poprzednią żoną, Magdaleną Kłys, z którą ma 8-letniego syna. Pierwsze małżeństwo olimpijczyka również zakończyło się z powodu romansu. W 2011 roku chodziarz porzucił dla Magdaleny żonę Agnieszkę. Z tego małżeństwa ma dwie córki. Justyna Sobala jest trzecią żoną Roberta Korzeniowskiego i – miejmy nadzieję – ostatnią.

RadioZET.pl/jw