Zamknij

Robert Lewandowski: „Klara otworzyła mnie na świat”

Redakcja
19.06.2018 13:53
Robert Lewandowski z rodziną
fot. Instagram

Córka Ani i Roberta Lewandowski ma już ponad rok. Niedawno piłkarz udzielił wywiadu, w którym przyznał, że dzięki córce stał się innym człowiekiem. „Klara otworzyła mnie na świat” – mówi we wzruszającej wypowiedzi.

O tym, jak wielką zmianą w życiu dla większości z nas jest pojawienie się na świecie potomstwa, nie trzeba przekonywać chyba żadnego rodzica. Nie inaczej jest w przypadku Roberta Lewandowskiego. Wraz z Anią cieszą się obecnością Klary już od ponad roku. Dziewczynka przyszła na świat 4 maja 2017 roku i od samego początku cieszy się zainteresowaniem mediów.

Robert Lewandowski udzielił niedawno wywiadu, w którym wyjaśnił, że narodziny Klary bardzo go zmieniły.

– Przed Klarą byłem osobą zamkniętą, ciężko było wydobyć ode mnie emocje, ale Klara otworzyła mnie na świat, na ludzi. Z każdym tygodniem jej życia to się pogłębia – wzruszające słowa cytuje serwis Party.pl.

Na swoim Instagramie „Lewy” stwierdził niedawno, że dzieci są dla rodziców największą wartością i motywacją. Jednak piłkarzowi nie są obce obawy związane z wychowaniem dziecka.

W książce Mateusza Borka i Cezarego Kowalskiego „Krótka piłka” wyznał, że chciałby ustrzec córkę przed „wsiąknięciem” w gadżety i wirtualną rzeczywistość, co dziś jest na porządku dziennym. Zdradził, że choć Klara jest mała, to już chce bawić się telefonem.

 – Wiem, że tego nie przeskoczę. Ale dla mnie prawdziwe wspomnienia to podwórko i wszystko, co tam się działo, nie gry na konsoli, chociaż w moim dzieciństwie były już komputery – czytamy w „Krótkiej piłce”.

Nam się zdaje, że jest to powszechny problem współczesnych rodzin. Ale czy mając ambitnych, aktywnych i kochających rodziców, dziecko naprawdę może całkiem dać się pochłonąć wirtualnemu światowi?

RadioZET.pl/Party/SA