Zamknij

Robert Lewandowski bez koszulki. Zdjęcie zrobiła mała Klara [FOTO]

Maciej Friedrich
31.12.2019 09:06
Robert Lewandowski bez koszulki. Zdjęcie zrobiła mała Klara [FOTO]
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna i Robert Lewandowscy wypoczywają na urlopie razem z córeczką. Mała Klara zrobiła zdjęcie, na którym widać uśmiechniętego Roberta bez koszulki. Fotografia zachwyciła internautów. Jedna z fanek zabawnie skomentowała fotografię. 

Anna i Robert Lewandowscy to nie tylko jedna z najpopularniejszych, ale i najbardziej pracowitych par krajowego show-biznesu. Jeden z najlepszych piłkarzy świata oraz popularna trenerka jak co roku nie mogli narzekać na brak zawodowych wyzwań. Robert po raz kolejny miał powody do piłkarskiej dumy, a Ania nadal z powodzeniem rozwija swój biznes. 

Nic dziwnego, że "Lewi" postanowili trochę odpocząć i nowy rok powitać na rajskiej plaży. To właśnie tam mają zamiar powitać nowy rok. Celebryci cieszą się rodzinnymi chwilami, towarzyszy im bowiem ukochana córeczka Klara. Anna i Robert na Instagramie chwalą się zdjęciami z wakacji. Jednak ogromne poruszenie wywołało zdjęcie wykonane przez Klarę. 

Anna Lewandowska odsłoniła brzuch w bikini. Komentarz Sary Boruc rozpętał burzę

Robert Lewandowski sfotografowany przez Klarę. Córeczka zrobiła piłkarzowi zdjęcie

Na profilu Anny Lewandowskiej na Instagramie pojawiło się kolejne zdjęcie. Tym razem przed obiektywem pozuje bez koszulki uśmiechnięty Robert. Okazuje się jednak, że w roli fotografa nie wystąpiła Ania, ale zaledwie 2-letnia Klara. 

Takiego go kocham najbardziej, Robert Lewandowski. Foto by Klara - czytamy w opisie zdjęcia. 

Urocze zdjęcie autorstwa Klary rozczuliło internautów. Uwagę zwrócił także komentarz jednej z fanek, nawiązujący do opisu fotografii.

- Aniu, uśmiechniętego czy rozebranego? - padło pytanie. 

Hahahah. Takiego - odpisała dwuznacznie Anna. 

Jak widać, rodzina Lewandowskich bawi się doskonale. 

Zagłosuj

Śledzisz prywatne życie Lewandowskich?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF