Zamknij

Robert Lewandowski na fotce z drużyną: lecimy walczyć o marzenia

Redakcja
14.06.2018 11:33
Lewandowski, Szczęsny i Krychowiak przed wylotem na Mundial 2018
fot. Instagram

Robert Lewandowski wraz z kolegami z reprezentacji Polski już jest w Rosji. Na Instagramie Lewy zamieścił fotkę zrobioną tuż przed odlotem. W komentarzu zagrzewa fanów piłki nożnej do boju.

Pierwszy mecz reprezentacji Polski na Mundialu 2018 w Rosji odbędzie się za kilka dni – dokładnie 19 czerwca. Nasi piłkarze zmierzą się z reprezentantami Senegalu. Tymczasem polska drużyna już jest na miejscu i tam spędzać będzie ostatnie dni przed początkiem mistrzostw.

Na Instagramie Roberta Lewandowskiego ogromną popularność zdobywa zdjęcie, które Lewy zamieścił tuż przed wylotem z Polski, jeszcze na schodach samolotu. Wraz z Wojtkiem Szczęsnym oraz Kamilem Grosickim i Sławomirem Peszką, uśmiechnięci, pełni nadziei i wiary w swoje możliwości za moment wsiądą na pokład, by walczyć o marzenia – jak napisał Lewy w nieco zawadiackim komentarzu:

„Rosjo, jesteśmy tu i walczymy o nasze sny” – pisze Lewy. Fotkę polubiło już ponad 500 tysięcy internautów, a pod nią pojawiły się tysiące komentarzy od kibiców, którzy trzymają kciuki za naszą drużynę. Ciekawe, czy znalazł się tam komentarz od Russela Crowe'a.

Trzymamy kciuki za biało-czerwonych i czekamy na pierwszy mecz Polaków!

Polska - Senegal: godzina transmisji. Gdzie oglądać online i w TV?

Mundial 2018: Ceremonia otwarcia. O której i gdzie transmisja?

RadioZET.pl/SA