Zamknij

Robert Lewandowski o przygotowaniach do gry: „Przeszkadza nieułożony włos”

Redakcja
13.07.2018 14:41
Robert Lewandowski
fot. Instagram

Robert Lewandowski znany jest z tego, że w każdym meczu występuje z nienagannie ułożoną fryzurą. Kapitan polskiej reprezentacji piłkarskiej zdradził, że idealna fryzura zapewnia mu komfort podczas gry.

W rozmowie z magazynem „Playboy” Robert Lewandowski stwierdził, że na boisku musi się czuć komfortowo. Dobrze ułożona fryzura to świadomość, że jest zadbany. Dlatego też tyle troski przykłada do tego, by pod względem wizualnym na meczach wypadać dobrze.

Robert Lewandowski: „Przeszkadza mi nawet jeden źle ułożony włos”

– Najważniejsze, żeby czuć się komfortowo. Czuję się dużo lepiej, gdy jestem zadbany na murawie. W trakcie spotkania trudno cokolwiek poprawić, więc dużą rolę odgrywa czas w hotelu. Lubię mieć fryzurę, w której trenuję na co dzień i przeszkadza mi nawet jeden źle ułożony włos. Perfekcjonizm – powiedział Lewandowski.

Co na ten temat sądzą fani piłki nożnej? Prawdopodobnie wielu z nich bardziej zależałoby na tym, żeby Robert Lewandowski czuł się komfortowo ze świadomością, że strzela bramki, niż że jego fryzura jest idealna. Tego typu komentarze już pojawiają się w sieci.

Jakiś czas temu pojawił  się w sieci rysunek, który z całą pewnością dla wielu fanów będzie idealną ilustracją do wypowiedzi Roberta Lewandowskiego w kontekście niedawnych wydarzeń na mundialu:

RadioZET.pl/SA