Zamknij

Robert Lewandowski pochwalił się autem za 1,5 miliona złotych. Klara dostała miniaturkę [FOTO]

Judyta Wanicka
13.05.2020 14:54
Robert Lewandowski z Anną i Klarą
fot. Instagram:@_rl9

Robert Lewandowski ma nowy samochód. Kapitan polskiej reprezentacji pochwalił się fanom luksusowym Bentleyem. Klara Lewandowska też ma swoje auto. 3-letnia córka Anny i Robert dostała miniaturową wersję samochodu ojca. 

Robert Lewandowski pochwalił się swoim luksusowym autem. Kapitan polskiej reprezentacji, grający na co dzień w Bayernie Monachium, pierwszy raz pokazał fanom, czym jeździ. Okazuje się, że mąż Anny Lewandowskiej jest właścicielem eleganckiego kabrioleta wartego fortunę. Mało tego, 3-letnia Klara również ma swój własny samochód. Córka Anny i Roberta "wozi się" uroczą miniaturką Bentleya. 

Robert Lewandowski zwykle stroni od obnoszenia się ze swoim bogactwem, choć jego zarobki nie są tajemnicą. Niedawno piłkarz odnowił kontrakt z Bayernem i przy okazji dostał podwyżkę opiewającą na 5 milionów euro. Lewandowski z samego grania w Bundeslidze zarabia 20 milionów euro rocznie. Do tego dochodzą wpływy z kontraktów reklamowych i licznych inwestycji. Dodatkowo otrzymuje wynagrodzenie za występy w reprezentacji Polski. Tylko za awans do Euro 2020 Lewy dostał 726 tysięcy złotych. Gwiazdor futbolu stara się jednak wspierać różne akcje charytatywne. Ostatnio Robert i Anna przekazali milion euro na walkę z koronawirusem. 

Na co i komu Lewandowscy przekazali milion euro? [SZCZEGÓŁY] 

Robert Lewandowski pokazał swój samochód

Przy wielomilionowych zarobkach luksusowe auto Roberta Lewandowskiego raczej nikogo nie dziwi. Tydzień po narodzinach córki Laury piłkarz opublikował zdjęcie swojego wozu. Lewy jest posiadaczem ciemnozielonego Bentleya Continental GT, kosztującego blisko 1,5 miliona złotych. Eleganckim kabrioletem może poszczycić się także trzyletnia Klara Lewandowska. Starsza córka Anny i Roberta szaleje zabawkowym autem, które jest minikopią Bentleya ojca. 

Urocze? 

Zagłosuj

Podoba ci się auto Roberta?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw