Zamknij

Robert Lewandowski pokazał nowe zdjęcie córki

Redakcja
06.04.2018 11:35
Lewandowscy
fot. Instagram

Robert Lewandowski pokazał kolejne zdjęcie z żoną i córką. Fani są zachwyceni.

Robert Lewandowski pokazał nowe zdjęcie córki

Na Instagramie zawodnik Bayernu Monachium opublikował słodką fotografię, na której widać całą szczęśliwą rodzinę. — Idealny poranek — podpisał zdjęcie Lewy. Robert Lewandowski nigdy nie ukrywał tego, jak ważna jest dla niego instytucja rodziny. Zarówno on, jak i Lewandowska, w kilku wywiadach podkreślili, że narodziny ich córeczki Klary kompletnie przewróciły ich życie do góry nogami.

Od razu widać, że czas spędzony z pociechą daje Lewandowskim mnóstwo radości. „Śliczne zdjęcie”, „Cudowni”, „Super rodzinne zdjęcie! Więcej takich” — komentarzy w podobnym tonie było jeszcze więcej.

Warto przypomnieć, że Klara Lewandowska przyszła na świat w maju zeszłego roku. Jako pierwszy szczęśliwą nowiną podzielił się Robert Lewandowski. Piłkarz podziękował fanom i przyznał, że córeczka i świeżo upieczona mama czują się dobrze. To także Lewy ogłosił światu, że jego ukochana żona Ania Lewandowska spodziewa się dziecka. Doszło do tego podczas meczu w grudniu 2016 roku, kiedy Robert Lewandowski w 27. minucie spotkania Ligi Mistrzów z Atletico Madryt pokonał Jana Oblaka przepięknym uderzeniem z rzutu wolnego, kopiując trafienie z ostatniego ligowego meczu z Mainz. Po strzeleniu gola polski zawodnik popędził do bramki, włożył piłkę pod koszulkę, a kciuka do ust. Wymowa tego gestu była oczywista: w ten sposób Lewandowski pokazał, że już wkrótce po raz pierwszy zostanie ojcem.

RadioZET.pl/SI