Zamknij

Robert Lewandowski pomaga dzieciom. Przekazali z żoną pół miliona

Redakcja
18.07.2018 13:13
Robert Lewandowski pomaga dzieciom. Przekazali z żoną pół miliona
fot. Instagram:@_rl9

Robert i Anna Lewandowscy dysponują ogromnym majątkiem. Piłkarz i jego żona często dzielą się swoimi pieniędzmi z potrzebującymi. Wspierają między innymi szpitale dziecięce. Tym razem przekazali imponującą kwotę na rzecz Centrum Zdrowia Dziecka.

Gwiazda polskiej piłki nożnej Robert Lewandowski i jego żona Anna są jedną z najczęściej pojawiających się w mediach par. Nie zawsze jednak tak duża popularność wiąże się z przyjemnymi reakcjami. Część kibiców ma do Roberta żal o kiepski występ reprezentacji na mundialu w Rosji, czemu dawała wyraz między innymi za pośrednictwem mediów społecznościowych. Również Ania musiała zmierzyć się z niezbyt przyjemnymi komentarzami. Jednak małżonkowie poradzili sobie w trudnej sytuacji i zachowują pogodę ducha. Niedawno doskonale bawili się na weselu Anny Korcz. Znaleźli również czas, aby wykonać wzruszający gest, który może pomóc wielu dzieciom.

Lewandowscy pomagają szpitalowi

Lewandowscy chętnie dzielą się swoim majątkiem z potrzebującymi, od lat wspierając między innymi szpitale dziecięce. Nie inaczej było tym razem. Piłkarz i jego żona przekazali zawrotną kwotę 500 tysięcy złotych na rzecz Centrum Zdrowia Dziecka. Pieniądze mają pomóc w remoncie Oddziału Rehabilitacji, gdzie najmłodsi pacjenci będą dochodzić do zdrowia i pełnej sprawności. Wczoraj dzieci mogły również spotkać się z gwiazdami i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Z pewnością przybicie przysłowiowej piątki z jednym z najlepszych piłkarzy na świecie było dla nich dużym przeżyciem.

Szpital wzruszony darowizną Lewandowskich

Władze szpitala nie kryją wzruszenia i wdzięczności dla Roberta i Anny. Na swoim profilu na Instagramie Centrum Zdrowia Dziecka opublikowało wpis z podziękowaniami.

„Z przyjemnością obserwujemy, jak postępują prace remontowe na Oddziale Rehabilitacji. Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli wam zaprezentować nowy oddział rehabilitacji w IPCZD. Modernizacja jest możliwa dzięki wsparciu Ani i Roberta Lewandowskich, którzy przekazali 500 000 zł na ten cel. Dziękujemy!”

Również internauci doceniają wsparcie, jakiego Lewandowscy udzielili placówce. W sieci pojawiło się wiele komentarzy wyrażający szacunek dla postawy pary.

RadioZET.pl/MF