Zamknij

Robert Lewandowski na wzruszającym zdjęciu z córką. „Najważniejszy strzał w życiu”

Redakcja
04.03.2019 10:05
Robert Lewandowski na wzruszającym zdjęciu z córką. „Najważniejszy strzał w życiu”
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie zdjęcie Roberta Lewandowskiego z córeczką. Fotografia, na której polski piłkarz przytula małą Klarę, wzruszyła nie tylko Anię, ale również setki tysięcy fanów.

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska to najpopularniejsza polska „power couple”. Trudno się dziwić, Robert niezmiennie uznawany jest za jednego z najlepszych piłkarskich napastników świata, co regularnie udowadnia dobrymi występami w barwach Bayernu Monachium. Ania nie jest z kolei jedynie żoną znanego męża. Była mistrzyni karate doskonale poradziła sobie z połączeniem pasji i biznesu i jest obecnie właścicielką jednej z największych marek związanych z fitnessem i zdrowym żywieniem, a nawet parentingiem.

Lewandowscy pobrali się w 2013 roku, a 4 maja 2017 przyszła na świat ich córka Klara. Narodziny pierwszego dziecka znanej pary był ogromnym wydarzeniem medialnym, a fani chętnie oglądają fotografie, które szczęśliwi rodzice publikują w sieci. Jednak zdjęcie, które w niedzielę opublikowała na Instagramie Anna, wzruszyło internautów wyjątkowo.

ZOBACZ: Robert Lewandowski zachwyca sylwetką. Umięśniony "Lewy" hitem sieci

Robert Lewandowski na zdjęciu z córką

Na profilu Lewandowskiej pojawiło się zdjęcie Roberta dającemu ojcowskiego buziaka córeczce, która obejmuje jego twarz. Anna podpisała fotografię krótkim „jestem wzruszona”. Uczucie to podzieliło ponad 240 tysięcy internautów, którzy polubili słodki obrazek i nie szczędzili miłych komentarzy.

„Cudne. To jest dopiero radość. Takie małe łapki przytulające tatusia. Wzruszające”.

„To jest najważniejszy strzał w życiu. Co z sercag wychodzi, do serca wraca. Piękny obraz miłości rodzicielskiej”.

„Miłość córki do ojca jest wyjątkowa - ten obraz tylko to potwierdza. Córeczka tatusia to chyba najpiękniejsze co może trafić” – to tylko niektóre ze wpisów zachwyconych internautów.

ZOBACZ: To Anna Lewandowska robi, by tak dobrze wyglądać na zdjęciach?

Robert Lewandowski na zdjęciu z córką
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

RadioZET.pl/MF