Zamknij

Lewandowski pokazał TO zdjęcie. Efekt? W sieci aż huczy

Redakcja
28.11.2017 21:06
Lewandowski pokazał TO zdjęcie. Efekt? W sieci aż huczy
fot. Instagram

Robert Lewandowski opublikował nowe zdjęcie ze swoją córeczką Klarą.Efekt? W zaledwie kilka godzin fotografia stała się hitem sieci!

Robert Lewandowski nie ukrywa tego, że mała Klara jest jego oczkiem w głowie. Od kiedy tylko kapitan reprezentacji Polski jest tatą, zarówno on, jak i Ania chętnie dzielą się z fanami zdjęciami maleństwa. Co prawda sławni rodzice nie zdecydowali się jeszcze na opublikowanie dokładnych zdjęć twarzy córeczki, ale fani i tak nie mają na co narzekać – Klara spokojnie mogłaby już mieć swój profil na Instagramie.

Tym razem Lewandowski pokazał zabawne zdjęcie, na którym widać go razem z córeczką. „Best moments in life" (czyli: „Najlepsze momenty w życiu) – podpisał fotografię czołowy polski piłkarz. W zaledwie kilkadziesiąt minut od opublikowania zdjęcia polubiło je 300 tysięcy fanów.

Pozostaje mieć nadzieję, że Lewandowscy – śladem innych gwiazd – nie przestaną pokazywać córeczki fanom w mediach społecznościowych. W końcu nie ma nic piękniejszego niż szczęśliwa, pełna rodzina!Tylko pozazdrościć!

RadioZET.pl/SI