Zamknij

Robert Lewandowski zapuścił brodę i wąsy! Fani: "Widziałeś się w lusterku?"

Redakcja
24.08.2018 16:06
Robert Lewandowski
fot. Instagram

Robert Lewandowski zdecydował się na zmianę wyglądu. Trzydziestka na karku - wygląda więc na to, że chce wyglądać dojrzalej, bo zapuścił brodę i wąsy! Fani nie są tym pomysłem zachwyceni.

Niedawno Robertowi Lewandowskiemu wybiło 30 lat życia. Nie wiadomo czy to z tego powodu, ale już na zdjęciu z urodzinowym tortem zaprezentował się nieco odmieniony: z delikatnym zarostem. Na kolejnym już zdjęciu na Instagramie znów pokazał się  tym wydaniu, tylko zarost stał się trochę dłuższy. Fani orzekli, że widać Robert marzył o metamorfozie i zafundował sobie brodę i wąsy.

Fani raczej sceptycznie podeszli do pomysłu Roberta i pod zdjęciem pojawiać się zaczęły prześmiewcze komentarze. Niektórzy sugerują, że wygląda jak Rumcajs, inni, że skończył mu się jeden z kontraktów reklamowych.

"Widziałaś się w lusterku?", "Czyżby kontrakt z Gillette się skończył?", "Trochę jak Rumcajs" - piszą. Niestety pojawiają się też mniej żartobliwe komentarze, odwołujące się do kontraktów reklamowych Lewego i słabej formy na mundialu: "Co to pan szampon przeciwłupieżowy już się nie goli? Skończyła się kasa od Gillette?".

Naszym zdaniem w takim zaroście też mu do twarzy.

RadioZET.pl/SA