Zamknij

Robert Lewandowski został wujkiem. Siostra piłkarza urodziła i zdradziła płeć dziecka

26.06.2020 12:27
Robert Lewandowski został wujkiem. Siostra piłkarza urodziła i zdradziła płeć dziecka
fot. Instagram.com/ Milena Lewandowska

Robert Lewandowski został wujkiem. Starsza siostra sportowca - Milena - po raz drugi została mamą. Zdradziła też na Instagramie płeć dziecka.

Robert Lewandowski został wujkiem. Milena Lewandowska urodziła

Robert Lewandowski ponownie został wujkiem. Starsza siostra piłkarza - Milena Lewandowska - po raz drugi urodziła dziecko. Tym razem przywitała na świecie dziewczynkę, czego dowodem jest zdjęcie w różowych barwach i odpowiednie hasztagi. Pod fotografią posypało się mnóstwo gratulacji. m.in. od gwiazd z rodzimego show-biznesu. Ciepłe słowa zostawiła pod zdjęciem m.in. Katarzyna Zielińska, Dominika Grosicka i  Paulina Krupińska. 

Milena Lewandowska prywatnie: Kim jest jej mąż?

Prywatnie Milena Lewandowska jest żoną Radosława Mirosa, właściciela marki Signor Leone. Zakochani pobrali się w czerwcu 2014 roku. Rok później parze urodził się syn - Leon. Jego ojcem chrzestnym jest oczywiście Robert Lewandowski.

Siostra "Lewego"  tak jak słynny brat związana jest ze sportem. W przeszłości Milena Lewandowska grała w siatkówkę, była zawodniczką AZS Politechniki Warszawskiej. Siostra Lewandowskiego po raz pierwszy informacją o ciąży podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie zaledwie cztery tygodnie temu, 26 maja w Dzień Matki.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl