Zamknij

Robert Makłowicz: "Hawajska to nie jest pizza". Wielu osobom się to nie spodoba

10.02.2021 10:31
Robert Makłowicz
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Robert Makłowicz postanowił skomentować konflikt między miłośnikami a przeciwnikami pizzy hawajskiej. Okazuje się, że on sam nie toleruje ananasa na włoskim cieście. Jego opinia nie wszystkim się spodoba.

Robert Makłowicz to niewątpliwie najbardziej znany polski krytyk kulinarny. Dziennikarz chętnie podróżuje po świecie, aby poznawać różne smaki i dzieli się wyjątkowymi przeżyciami ze swoimi fanami. Opinie Makłowicza stanowią wykładnię dla wielu polskich kucharzy, jak i zwykłych ludzi, którzy chcą poprawić swoje zdolności kulinarne. W związku Międzynarodowym Dniem Pizzy, który obchodzimy 9 lutego, dziennikarze "Onetu" postanowili zapytać Roberta Makłowicza o jego ulubioną wersję tej włoskiej potrawy. Okazuje się, że ekspert nie toleruje ananasa na pizzy.

- Hawajska to nie jest pizza. Równie dobrze można położyć na pizzy kiszoną kapustę - skomentował ostro Robert Makłowicz, czym z pewnością zasmucił fanów pizzy z ananasem.

Zobacz także:  Robert Makłowicz pokazał wymowną bransoletkę. Uderza w partię rządzącą [FOTO]

Robert Makłowicz rozstrzyga spór o pizzę hawajską

Robert Makłowicz najbardziej lubi włoskie klasyki. Krytyk kulinarny stawia na wysoką jakość i minimalną ilość dodatków.

- Margherita albo pizza bianca bez pomidorów. A w ogóle najchętniej jadam focaccię, czyli protoplastę pizzy. Bo jest doskonała. Zwłaszcza z rozmarynem, solą morską i oliwą - podsumował.

Zgadzacie się z nim?

xx