Zamknij

Robert Makłowicz pokazał przystojnych synów. Czym zajmują się Mikołaj i Ferdynand? [FOTO]

22.07.2021 22:24
Robert Makłowicz
fot. Damian KLAMKA/East News

Robert Makłowicz rzadko publikuje zdjęcia z rodziną, dlatego mało kto wie, że znany pasjonat kulinariów ma dwóch synów. Mikołaj i Ferdynand są już dorośli i podobnie jak ojciec lubią dobrą kuchnią. W czasie pandemii Makłowiczowie założyli rodzinny biznes. 

Robert Makłowicz należy do czołowych gwiazd kulinariów w Polsce. Sporą popularność przyniosły mu programy telewizyjne m.in. "Podróże kulinarne Roberta Makłowicza" i "Makłowicz w podróży", w których przygotowywał dania z różnych zakątków świata, łącząc kuchnię z barwnymi powieściami o historii i zwyczajach miejsca, które odwiedził.

Szeroka wiedza i pasja oraz charakterystyczny styl opowiadania o kuchni sprawiły, że Robert Makłowicz zyskał spore grono fanów i stał się autorytetem w dziedzinie kulinariów, choć wcale nie jest wykształconym kucharzem. Makłowicz studiował historię i prawo, a pasja do odkrywania smaków narodziła się w nim dawno temu, gdy przebywał na emigracji zarobkowej w Wielkiej Brytanii. Obecnie dziennikarz skupia się na prowadzeniu własnego kanału na YouTube, gdzie publikuje kolejne odcinki swoich kulinarnych podróży.

Robert Makłowicz ma dwóch synów. Kim są Mikołaj i Ferdynand? 

Prywatnie Makłowicz od trzydziestu lat jest w związku małżeńskim z producentką Agnieszka Makłowicz. Mają dwóch synów - 29-letniego Mikołaja i 26-letniego Ferdynanda. Obaj prowadzą z ojcem firmą tworzącą gotowe dania sygnowane nazwiskiem Roberta Makłowicza. Poza tym jeden z synów prowadzi biznes winiarski. 

Podróżnik niedawno po raz pierwszy pokazała swoich synów na Instagramie. Internauci pokusili się o parę zabawnych komentarzy.

Wooooow synów ma Pan... Wow! Prawie tak dobrzy, jak pana potrawy!

No to synkowie wyrośli jak dęby na ojca kuchni. Lepszej reklamy nie trzeba.

Synowie? Wygląda Pan jak ich brat.

Przepraszam, ale wyglądacie jak mafia gruzińska - żartowali ze zdjęcia Makłowiczów fani. 

Dostrzegacie jakieś podobieństwo chłopaków do Roberta Makłowicza?