Zamknij

Robert Makłowicz stracił program. Uwielbiany krytyk kulinarny zniknie z telewizji?

Maciej Friedrich
27.02.2020 12:55
Robert Makłowicz stracił program. Uwielbiany krytyk kulinarny zniknie z telewizji?
fot. screen:YouTube

Robert Makłowicz to uwielbiany przez widzów podróżnik i krytyk kulinarny. Niestety, według medialnych doniesień nie będziemy mogli więcej podziwiać do na ekranach. Program"Makłowicz w drodze" miał zostać zdjęty z ramówki. Co dalej z karierą Roberta?

Robert Makłowicz to niezwykle popularny dziennikarz, publicysta, podróżnik i krytyk kulinarny. Choć karierę rozpoczynał jako dziennikarz prasowy, największą popularność przyniosły mu programy kulinarne. Od marca 2008 do marca 2017 roku na antenie TVP2 emitowano program "Makłowicz w podróży", który cieszył się dużą popularnością widzów między innymi dzięki obecności sympatycznego i obytego w świecie kulinariów prowadzącego.

Niestety, po wielu latach współpraca Makłowicza i Telewizji Polskiej zakończyła się. Zdaniem wielu osób powodem było podważenie przez Roberta wiarygodności ramówki TVP, w której stacja miała zmanipulować wypowiedź dziennikarza.

Po rozstaniu z TVP Makłowicz związał się ze stacją Food Network należącą do TVN Discovery. Powrócił do swoich kulinarnych podróży w formacie "Makłowicz w drodze".

Robert Makłowicz zniknie z telewizji? Kulinarny podróżnik stracił program

Fani Roberta Makłowicza nie mają powodów do radości. Jak poinformował portal Press.pl, kulinarny przewodnik wielu Polaków po raz kolejny stracił program. "Makłowicz w drodze" po ponad dwóch latach emisji ma zniknąć z ramówki Food Network.

- To decyzja stacji. Nie zaproponowano mi przedłużenia serii. Myślę nad przeniesieniem się do internetu - skomentował dla portalu sam zainteresowany.

Miejmy nadzieję, że Makłowicz jak najszybciej otrzyma kolejną zawodową propozycję lub rzeczywiście rozwinie swoją działalność w sieci.

 Robert Makłowicz założył Instagrama. Pokazał odważne zdjęcie w bieliźnie

RadioZET.pl/se.pl/MF