Zamknij

Robert Pattinson wybrany najpiękniejszym mężczyzną na świecie

Sylwia Wamej
05.02.2020 15:49
Robert Pattinson
fot. Xavier Collin/ Image Press/ East News

Robert Pattinson został najpiękniejszym mężczyzną na świecie. Według matematycznych obliczeń najbardziej idealne proporcje twarzy ma 33-letni gwiazdor "Zmierzchu". Kto jeszcze znalazł się w gronie najpiękniejszych mężczyzn?

Robert Pattinson najpiękniejszym mężczyzną na świecie

Robert Pattinson został wybrany najpiękniejszym mężczyzną na świecie. Doktor Julian De Silva, który jest chirurgiem plastycznym gwiazd wykorzystuje w swojej pracy specjalne techniki mapowania, które służą do nakreślania planu operacji i naszkicowania nowych rysów pacjenta, aby były możliwie najbardziej naturalne.

Porównuje się je ze starożytnymi ideałami piękna, które kiedyś wyznaczały reguły w architekturze oraz malarstwie. Jak się okazuje, im bardziej symetryczne rysy twarzy, tym bardziej idealne.

Najpiękniejsi mężczyźni. Kto znalazł się w pierwszej trójce?

Wśród mężczyzn, najbardziej idealne rysy twarzy ma Robert Pattinson. 33-letni gwiazdor jest ideałem piękna w 92,15 procentach. Tuż za nim uplasował serialowy wiedźmin, czyli Henry Cavill. Z kolei na trzecim miejscu znalazł się Bradley Cooper. Niemal idealne twarze mają również Brad Pitt, George Clooney, Kanye West oraz Ryan Gossling.

Jeśli chodzi o kobiety, najpiękniejszą twarz według matematycznych obliczeń ma Bella Hadid. Jej proporcje twarzy są idealne w 94, 35 procentach.

Zagłosuj

Widziałeś/ łaś jakiś film z udziałem Roberta Pattinsona?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW