Zamknij

Dramat w rodzinie Anny Przybylskiej. Nie żyje ojczym aktorki

22.02.2021 16:15
Anna Przybylska
fot. Tomasz Zukowski/East News

Rodzina Anny Przybylskiej pogrążona w żałobie. Siostra zmarłej gwiazdy przekazała informację o śmierci ojczyma. Rodzina pożegnała go wzruszającym wpisem. 

Anna Przybylska zmarła po długiej i ciężkiej chorobie trzustki. Gdy aktorka miała 16 lat, straciła ojca. Mężczyzna zmarł na raka półtora miesiąca od postawienia diagnozy. Po śmierci pana Bogdana mama Anny Przybylskiej postanowiła na nowo ułożyć sobie życie. Jej mężem został Benedykt Wietrzykowski, znany gdyński działacz społeczny. Niestety mężczyzna zmarł. Zasmucającą informację przekazała rodzina Anny Przybylskiej. 

Anna Przybylska na wzruszającym nagraniu ze szpitala. WIDEO po latach trafiło do sieci 

Nie żyje ojczym Anny Przybylskiej

Mąż pani Krystyny Przybylskiej od 21 lat sprawował funkcję prezesa Stowarzyszenia Gdynian Wysiedlonych. Był cenionym w środowisku aktywistą i społecznikiem. To dzięki niemu Anna Przybylska przed śmiercią nawróciła się i pojednała z Bogiem. O śmierci 82-latka poinformowała w mediach społecznościowych mama aktorki. 

Panie Prezesie, Benedykcie, będziesz patrzył na swój UKOCHANY POMNIK z góry - napisała na Facebooku pani Krystyna, wstawiając zdjęcie pomnika postawionego przez męża.

Agnieszka Kubera również pożegnała ojczyma za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Żegnamy Cię, Benku - napisała pod zdjęciem mamy i jej drugiego męża. 

Anna Przybylska zagra pośmiertnie w filmie? Pojawił się taki plan