Zamknij

Rodzina Kory w nietypowy sposób uczci trzy miesiące od śmierci artystki

Redakcja
29.10.2018 14:29
Kora Jackowska
fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER/EAST

Kora Jackowska była wyjątkową artystką na polskiej scenie muzycznej. Właśnie minęły trzy miesiące od jej śmierci. Rodzina artystki postanowiła uczcić ten czas w nietypowy sposób.

Na Facebookowym profilu Kory, który nadal istnieje i na którym co pewien czas pojawiają się informacje związane z artystką, opublikowano niedawno nowy wpis. Poinformowano w nim o nietypowej formie uczczenia jej pamięci w trzy miesiące od śmierci.

„Dzisiaj mijają trzy miesiące od śmierci, chociaż czy to była śmierć ? Wielu z nas czuje żywą Korę. 31-go października Paweł z bratem zainstalują karmnik dla wiewiórek na grobie naszej Koreńki” – napisano.

Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy, w których fani przekonują, że Kora cały czas jest wśród nas.

Tak wyglądały ostatnie chwile życia Kory. Wzruszające wyznanie przyjaciółki

„Może ciałem odeszła, ale duszą, muzyką i miłością nadal jest ze mną i we mnie. Nie może odejść coś co jest częścią mnie” – pisze jeden z internautów.

Przypomnijmy, że Kora Jackowska zmarła rankiem 28 lipca 2018, a 8 sierpnia odbył się jej pogrzeb. Artystka odeszła w swoim domu na Roztoczu, w otoczeniu bliskich i swoich ukochanych zwierząt. Do końca była wierna swoim przekonaniom. Nie przyjęła ostatniego namaszczenia. Zorganizowano jej świecki pogrzeb.

RadioZET.pl