Zamknij

Rodzinka.pl: Julia Wieniawa zniesmaczona zachowaniem TVP. Padły mocne słowa

Judyta Wanicka
05.03.2020 17:26
Julia Wieniawa
fot. Instagram:@juliawieniawa

Julia Wieniawa nie kryje zaskoczenia decyzją TVP o zakończeniu produkcją serialu "Rodzinka.pl". Aktorka wyznała, że o stracie pracy dowiedziała się z Instagrama Małgorzaty Kożuchowskiej.

Julia Wieniawa dołączyła do serialu "Rodzinka.pl" w 2012 roku jako dziewczyna Kuby Boskiego. Rola przyniosła jej sporą popularność. Niestety, podobnie jak reszta ekipy, aktorka pożegnała się z udziałem w produkcji, ponieważ TVP zdecydowało się nie kontynuować serialu. Julia Wieniawa nie kryje zaskoczenia, zwłaszcza że trwały już zdjęcia do kolejnego sezonu.

Julia Wieniawa skomentowała zakończenie "Rodzinki.pl"

Julia Wieniawa dowiedziała się o wszystkim z dnia na dzień. Twierdzi, że nikt z TVP jej oficjalnie nie poinformował, a jedynym źródłem informacji był wpis zamieszczony przez Małgorzatę Kożuchowską.

Jeżeli chodzi o "Rodzinkę", ja się dowiedziałam z Isntagrama Gosi Kożuchowskiej, potem zadzwonił do mnie jeden z portali plotkarskich, zapytać, czy to prawda - powiedziała w rozmowie z Pudelkiem. Z dnia na dzień stwierdzili w trakcie kręcenia 16. sezonu, że usuwają ten serial i zdemontowali całą scenografię i nie zdążyłam się pożegnać z tą scenografią, aż mi się łezka kręci w oku. Szkoda. Mam sentyment i zawsze będę miała sentyment do tego serialu, bo się wychowałam i dorastałam na oczach widzów "Rodzinki.pl" - wyznała Julia Wieniawa.

Aktorka krytycznie ocenia zachowanie TVP wobec aktorów grających w "Rodzince.pl".

Nie chcę nic tutaj mówić, ale trochę to takie nieeleganckie było, że nawet nie dostałam oficjalnego maila. Wiktorią Gąsiewska też, Olga Kalicka też. Dopiero po fakcie dostałyśmy wiadomość, że będzie spotkanie, na którym podziękują nam za to 10 lat, ale akurat nikt nie mógł przyjść, bo wszyscy pracują, bo dwa dni przed się nie zaprasza na takie rzeczy - powiedziala Pudelkowi Julia Wieniawa.

RadioZET.pl/jw