Zamknij

Rodzinka.pl: aktorzy nie wiedzieli o zakończeniu serialu? Gwiazdy nie kryją smutku [FOTO]

Maciej Friedrich
20.02.2020 17:55
Rodzinka.pl: aktorzy nie wiedzieli o zakończeniu serialu? Gwiazdy nie kryją smutku [FOTO]
fot. Maria Wytrykus/TVP/East News

Wielbiciele komediowego serialu "Rodzinka.pl" nie kryją smutku po opublikowaniu informacji, że produkcja po 9 latach zniknie z TVP. Równie zasmuceni są gwiazdy serialu, między innymi Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska. 

"Rodzinka.pl" przez lata bawiła i wzruszała widzów TVP. Komediowy serial o rodzinie Boskich podbił serca fanów i stał się trampoliną do kariery między innymi dla Julii Wieniawy, Macieja Musiała, Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii Gąsiewskiej. Niestety, w grudniu 2019 roku pojawiły się informacje o słabej oglądalności "Rodzinki.pl" i plotki, że serial zniknie z ramówki. 

Rodzinka.pl: serial znika z ekranów. Aktorzy nie kryją smutku

O zdjęciu "Rodzinki.pl" z ramówki TVP poinformowała Małgorzata Kożuchowska. Wydaje się, że sama obsada produkcji była zaskoczona decyzją Telewizji Polskiej. Tomasz Karolak miał dowiedzieć się o końcu serialu, przebywając na urlopie. 

Mieliśmy kończyć na 17. sezonie, więc przerwa w trakcie 16. jest lekkim zaskoczeniem - zdradził serwisowi Plotek. 

Wzruszenia nie kryli także Wiktoria Gąsiewska, Julia Wieniawa i Adam Zdrójkowski, którzy karierę w serialu rozpoczęli jako dzieci. 

Nie dostałam oficjalnego potwierdzenia od produkcji, ale słyszałam, że z dnia na dzień zapadła decyzja o zakończeniu naszego serialu. To smutna informacja, bo wszyscy się już bardzo zżyliśmy. Dorastałam na planie "Rodzinki.pl", więc zawsze zostanie w moim sercu - skomentowała Wieniawa. 

Wideo z planu "Rodzinki.pl" opublikował Zdrójkowski. Młody aktor nie krył wzruszenia, a głos łamał mu się, gdy mówił o końcu "Rodzinki.pl". 

Już jutro tego wszystkiego tutaj nie będzie, dlatego przyjechałem się pożegnać. (...) Dzięki wam mogliśmy tyle lat tutaj spędzić i... Może się odezwę do was później - mówił wzruszony. 

RadioZET.pl/plotek.pl/MF