Zamknij

Rodzinny dramat Natalii Szroeder. Wokalistka straciła bliską osobę

Judyta Wanicka
24.04.2020 09:00
Natalia Szroeder
fot. Instagram:@natalia_szroeder

Natalia Szroeder niedawno obchodziła urodziny, lecz radosne świętowanie przerwała nagle śmierć jej ukochanej babci. Gwiazda zamieściła zasmucający wpis. 

Natalia Szroeder 20 kwietnia obchodziła 25. urodziny. Fani spodziewali się, że piosenkarka ziemiści z tej okazji specjalny wpis na Instagramie, ale nic takiego się nie wydarzyło. Gwiazda odezwała się dopiero po czterech dniach. Niestety wiadomość była zasmucająca. 

Natalia Szroeder straciła babcię 

Dzień po urodzinach Natalii odeszła jej ukochana babcia Felicja. Jej śmierci chyba nikt się w rodzinie nie spodziewał. Piosenkarka postanowiła na chwilę wyłączyć się z życia medialnego, by móc w spokoju przeżywać żałobę. 

Moi Drodzy, wybaczcie mi, ze dopiero teraz. Dostałam od Was masę pięknych życzeń urodzinowych, wzruszających, ciepłych i dobrych. Dzień po moich urodzinach odeszła moja ukochana Babcia Felicyjka, świat więc troszkę się dla mnie zatrzymał i przychodzę z urodzinowym podziękowaniem lekko spóźniona. Bardzo Wam dziękuję - wyznała na Instagramie.

Natalia dołączyła do wiadomości zdjęcie z przyjęcia urodzinowego. Uroczystość miała skromny charakter, a piosenkarce towarzyszyli tylko najbliżsi. 

Nim jednak się smutki wydarzyły, przeżyłam wspaniałe urodziny w skromnym, ale pięknym gronie, z balonami i tortem. Dziękuje Wam za cały poprzedni rok. Obiecuję, ze będę robić co w mojej mocy, by Was nie zawieść i dawać Wam siebie muzycznie najlepiej jak umiem - napisała Natalia Szroeder. 

RadioZET.pl/jw