Zamknij

Była dziewczyna Jacka Rozenka porównała się do Małgorzaty Rozenek. Wrzuciła mema z jej zdjęciem

Judyta Wanicka
20.12.2019 16:47
Roksana Gąska
fot. Instagram:@TRICOLORS/East News

Roksana Gąska, była partnerka Jacka Rozenka, opublikowała mema z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Roxy Gąska jest podobna do Małgorzaty Rozenek i najwyraźniej ten fakt starała się uwypuklić, zamieszczając zdjęcie "Perfekcyjnej". Po chwili jednak uznała, że to nie najlepszy sposób na autopromocję i usunęła zdjęcie. 

Roksana Gąska była pierwszą kobietą, z którą Jacek Rozenek stworzył poważny związek po rozwodzie z Małgorzatą Rozenek. 26-letnia modelka towarzyszyła aktorowi podczas wielkich wyjść i imprez branżowych. Aktor promieniał szczęściem u boku młodszej ukochanej, która łudząco przypominała jego byłą żonę. Postanowił nawet się jej oświadczyć i pochwalić nowym związkiem na okładce "Gali". Niestety po kilku miesiącach Rozenek i Gąska rozstali się. Od tamtej pory kariera medialna modelki nieco stanęła w miejscu. Ale Roksana co jakiś czas lubi o sobie przypomnieć na Instagramie. Ostatnio postanowiła wykorzystać do tego szum wokół Małgorzaty Rozenek. 

Małgorzata Rozenek w ciąży 10 lat temu. Różnica jest porażająca [ZDJĘCIA]

Roksana Gąska opublikowała mema z Małgorzatą Rozenek

Roksana Gąska nigdy nie utrzymywała zażyłych relacji z byłą żoną Jacka Rozenka. Tym bardziej zaskakuje mem, jaki ośmieliła się wstawić na Instastory. Modelka prowokacyjnie porównała się do Małgorzaty Rozenek. 

Ja po zdaniu sobie sprawy, że nie stać mnie nawet na produkt przeceniony o 90% - brzmiał opis zdjęcia Małgorzaty Rozenek. 

rozenkw
fot. Instagram:@roksana_gaska

Roksana Gąska najwyraźniej doszła do wniosku, że posługiwanie się wizerunkiem byłej żony swojego ex nie jest zbyt mądrym pomysłem, bo po chwili usunęła mema. Modelka dobrze zdaje sobie sprawę z tego, że jest podobna do Małgorzaty Rozenek i wiele mogłaby na tym ugrać. W tym kontekście wybór mema wydaje się nieprzypadkowy. 

Zagłosuj

Roksana Gąska jest podobna do Małgorzaty Rozenek?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw