Zamknij

Roksana Węgiel gwiazdą hitu TVN. W sieci pojawiło się zdjęcie z planu [FOTO]

14.12.2020 21:27
Roksana Węgiel
fot. Mateusz Jagielski/East News

Roksana Węgiel, jedna z najpopularniejszych młodych wokalistek, wystąpi gościnnie w najnowszej edycji "MasterChef Junior". W sieci pojawiło się zdjęcie z planu. Kiedy widzowie TVN będą mogli zobaczyć Roxy?

Roksana Węgiel to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek ostatnich lat. Zaledwie 15-letnia piosenkarka ma już na swoim koncie zwycięstwo w finale "The Voice Kids", a w 2018 roku zachwyciła cały świat, wygrywając 16. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Dalej jej kariera potoczyła się w błyskawicznym tempie. Nagrała w duecie z Edytą Górniak piosenkę do filmu "Hotel Transylwania 3", wydała singiel, rok 2018 zakończyła występem na "Sylwestrze Marzeń z Dwójką" w Zakopanem.

Debiutancka płyta Roxy "Roksana Węgiel" okazała się bestsellerem, krążek młodej artystki na początku 2019 roku otrzymał status platynowej płyty. Wokalistka, jak przystała na gwiazdę, angażuje się także w projekty pozamuzyczne oraz wykorzystuje ogromną popularność w mediach społecznościowych. Na swoim koncie ma już kolekcje ubrań oraz udział w kampanii reklamowej jednej z sieci telefonii komórkowej. Teraz gwiazdę będziemy mogli zobaczyć w jednym z popularnych talent-show stacji TVN.

Roksana Węgiel gwiazdą programu TVN. W sieci pojawiło się zdjęcie z planu

Rok 2020 także był dla Roksany bardzo udany. Jej profilem na Instagramie zachwyca się ponad 1,2 miliona internautów. W listopadzie wystąpiła podczas Eurowizji Junior razem z Viki Gabor oraz Duncanem Laurence'm. Okazuje się, że młoda wokalistka została także zaproszona do popularnego telewizyjnego show. Na profilu "MasterChef Junior" na Instagramie pojawiła się dobra wiadomość dla fanów Roxy.

- Roxie będzie gościem w kolejnej edycji „Masterchef Junior” - czytamy.

Na opublikowanym zdjęciu widzimy Węgiel w otoczeniu wspaniale wyglądających wypieków. Najprawdopodobniej będzie ona oceniała kulinarne talenty młodych uczestników jako gość specjalny. Wielbiciele programu nie kryli zadowolenia z zaproszenia Roksany do programu.

- Już się nie mogę doczekać!

- Ale fajnie - czytamy.

6. edycja "MasterChef Junior" ma pojawić się w 2021 roku, nie podano jednak dokładnej daty.