Zamknij

Roksana Węgiel na zdjęciu z tatą. Jak wygląda "stwórca Roxie"?

Patrycja Chudolińska
24.01.2020 12:03
Roksana Węgiel
fot. Lukasz Kalinowski/East News

Roksana Węgiel wiele zawdzięcza swoim rodzicom. Choć ostatnio najgłośniej jest o mamie wokalistki, teraz dużym zainteresowaniem zaczął cieszyć się także jej tata, Rafał. Mężczyzna założył profil na Instagramie, na którym podpisuje się jako "stwórca Roxie".

Jak wygląda tata Roksany Węgiel?

Roksana Węgiel rzadko publikuje na Instagramie zdjęcia członków rodziny. 15-latka stara się dbać o swoją prywatność. Nie ukrywa jednak, że ogromny wkład w jej sukces wokalny i medialny mieli rodzice.

- Mama rzuciła pracę, by mnie wspierać i ze mną jeździć. Została moim osobistym kierowcą - zdradziła Roxie w rozmowie z "Vivą".

W październiku w mediach pojawiła się wiadomość, że mama Roksany Węgiel spodziewa się dziecka. Co jakiś czas temat ten przewija się w nagłówkach portali plotkarskich. Teraz głośno robi się również o tacie Roxie, Rafale. Mężczyzna prężnie rozwija swój profil na Instagramie, gdzie często publikuje zdjęcia z córką.

Tata Roksany Węgiel założył Instagrama

Tata Roksany Węgiel od początku wspierał ją i motywował w przygotowaniach do Eurowizji Junior. Na jego instagramowym profilu pojawia się wiele wspólnych zdjęć z córką - widać, że pan Rafał jest dumny ze swojej pociechy. Mężczyzna podpisuje się jako "stworca_roxie", przez co w żartobliwy sposób podkreśla swoje zasługi w karierze córki.

Nauczycielka Roksany Węgiel z Domu Kultury w Jaśle przyznała, że rodzice mocno angażowali się w naukę śpiewu córki.

- Oni zainwestowali w jej talent. Roksana chodziła na dodatkowe lekcje śpiewu, jeździła na konkursy i zaczęła odnosić małe sukcesy - zdradza w rozmowie z "Vivą".

Roksana również docenia wsparcie rodziców.

- Gdy jeździliśmy z tatą na zajęcia, śpiewałam w aucie piosenki i tata od razu mówił mi, że mam ciekawy głos (...) Tata, jak tylko się dowiedział, że wezmę udział w Eurowizji, był pewien mojej wygranej. On zawsze mnie wspiera i we mnie wierzy. Jest niesamowity. Ale przecież to oczywiste, jestem jego ukochaną córeczką - podkreśliła Węgiel w wywiadzie.

Co myślicie?

RadioZET.pl/PCh