Zamknij

Roksana Węgiel pochwaliła się braciszkiem. Tymek ma już dwa miesiące [FOTO]

Judyta Wanicka
08.04.2020 13:49
Roksana Węgiel
fot. Instagram:@roxie_wegiel

Roksana Węgiel i jej tata pokazali zdjęcia małego Tymka. Na fotkach widać także drugiego brata Roxie - 9-letniego Maksymiliana. 

Roksana Węgiel ma młodszego brata Maksymiliana, ale w lutym piosenkarka po raz drugi została siostrą. Na świat przyszedł długo wyczekiwany Tymek. Dumna Roxie natychmiast pochwaliła się maluchem na Instagramie. Niedawno gwiazda i jej tata zamieścili najnowsze zdjęcia Tymka. Niemowlak jest przeuroczy! 

Roksana Węgiel pokazała dwumiesięcznego brata Tymka 

Dokładnie 9 lutego rodzin Roxie Węgiel powiększyła się o kolejnego członka. Tymek za moment skończy 2 miesiące. Z tej okazji tata wokalistki pokazał nowe zdjęcia chłopca. Maluch pozuje razem ze swoim starszym bratem, 9-letnim Maksem.

Moje skarby - napisał dumny "Stwórca Roxie". 

Tydzień wcześniej Roksana dodała urocze zdjęcie z Tymkiem i Maksem z domowej kwarantanny. Gwiazda podkreśliła, że bracia są dla niej całym światem.

Ta dwójka to najlepsze, co mnie w życiu spotkało. Jak widzicie, chillujemy sobie w domku, mamy nadzieje, że wy też. Poświęćmy ten czas sobie i rodzinie, to dobry moment na zresetowanie się - napisała Roxie. 

Roksana Węgiel mogła nie wygrać Eurowizji? "Nie zawsze chciałam śpiewać" [WIDEO] 

Zagłosuj

Lubisz Roxie Węgiel?

Liczba głosów: