Zamknij

Roksana Węgiel na spacerze z rodziną. Założyli maseczki z przesłaniem [FOTO]

Maciej Friedrich
05.05.2020 13:22
Roksana Węgiel na spacerze z rodziną. Założyli maseczki z przesłaniem [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Roksana Węgiel opublikowała zdjęcie ze spaceru z rodziną. Uwagę internautów zwróciły charakterystyczne maseczki Roxie i jej bliskich. Na każdej z nich znalazło się inne hasło będące swojego rodzaju przesłaniem.

Roksana Węgiel to artystka, która jako nastolatka zyskała międzynarodowy rozgłos. Zaledwie 15-letnia wokalistka ma już na swoim koncie wygraną w 1. edycji "The Voice Kids" oraz tryumf na Eurowizji Junior 2018. Jej single okazały się hitami, a debiutancki album pokrył się platyną. W 2019 roku wyruszyła w pierwszą dużą trasę koncertową i wszystko wskazuje na to, że jej kariera dopiero nabiera tempa. Świadczyć może o tym światowy sukces teledysku Roxy.

Roksana nigdy nie ukrywała, że jest osobą bardzo rodzinną. W lutym 2020 roku na świat przyszedł jej kolejny braciszek Tymek. W sieci możemy znaleźć zdjęcia Roxie w otoczeniu najbliższej rodziny. Na Instagramie postanowiła pochwalić się kolejną rodzinną fotografią ze spaceru. Uwagę internautów wzbudziły oryginalne maseczki, w jakich pozowała piosenkarka i jej bliscy.

 Roksana Węgiel o swoim życiu uczuciowym. Czy gwiazda ma chłopaka?

Roksana Węgiel na zdjęciu z rodziną. Założyli maseczki z przesłaniem

Z powodu pandemii koronawirusa kariera Roksany wyhamowała, podobnie jak w przypadku innych gwiazd. Czas wolny nastoletnia gwiazda spędza, między innymi spacerując z rodziną. Na jej Instastory pojawiło się zdjęcie w maseczkach. Internauci szybko dostrzegli, że każda z osób na zdjęciu założyła maskę z innym hasłem.

Na masce Roksany możemy przeczytać "Area stress free", jej mama prosi o kontakt wzrokowy ("Eye contact please"), a na maseczce młodszego brata artystki pojawiło się zabawne "Blalalalala". Okazuje się, że nietypowe osłony twarzy są dziełem Lidii Kality. Roksana podziękowała projektantce za oryginalny prezent.

Z pewnością fakt, że maseczki promuje jedna z najpopularniejszych obecnie polskich wokalistek, bardzo pomoże ich twórczyni w dotarciu do ewentualnych klientów.

Roksana Węgiel z rodziną
fot. Instagram:@roxie_wegiel
Zagłosuj

Słuchasz Roksany Węgiel?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF