Zamknij

Roksana Węgiel pokazała zdjęcia z komunii brata. Fani zachwyceni jej stylizacją [FOTO]

10.05.2021 15:07
Roksana Węgiel
fot. Mateusz Jagielski/East News

Roksana Węgiel pochwaliła się zdjęciami z przyjęcia komunijnego swojego młodszego brata. 16-letnia wokalistka na tę okazję wybrała bardzo elegancką białą stylizację z marynarką i spodniami z rozszerzaną nogawką. Stosownie do okazji?

Roksana Węgiel pochwaliła się zdjęciami z rodzinnej uroczystości. Jej młodszy brat, Maksymilian, w miniony weekend przystąpił do Pierwszej Komunii Świętej. Znana siostra z dumą opublikowała ich wspólną fotografię na swoim profilu na Instagramie.

- 08.05.2021. Jeden z najważniejszych dni w życiu mojego małego braciszka. Pierwsza Komunia Święta Maksia. Ale ten czas zasuwa - dodała w opisie pod fotką zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018.

Zobacz także: TVP ocenzuruje tęczowy makijaż Roxie Węgiel. "Mógłby wywołać medialną burzę"

Roksana Węgiel w eleganckiej stylizacji na komunii brata

Choć był to ważny dzień przede wszystkim dla Maksymiliana, wygląd jego starszej siostry skradł uwagę internautów. Roksana Węgiel na tę okazję wybrała elegancką, jasną stylizację. Gwiazda ma na sobie białą bluzkę, jasne spodnie typu dzwony oraz marynarkę. Całość dopełnia biała torebka na łańcuszku. Trzeba przyznać, że stylizacja 16-letniej piosenkarki bardzo pasuje do tej okazji.

- Jaka ładna.

- Pięknie wyglądasz.

- Ale Maksiu do ciebie podobny - komentują obserwatorzy Roksany Węgiel.

Zgadzacie się?