Zamknij

Roksana Węgiel pokazała tatę. Nazwa jego profilu rozbawiła do łez [FOTO]

Maciej Friedrich
31.12.2019 09:41
Roksana Węgiel pokazała tatę. Nazwa jego profilu rozbawiła do łez [FOTO]
fot. screen:YouTube

Roksana Węgiel konsekwentnie rozwija swoją karierę, nadal jednak pamięta o rodzinie. W sieci pochwaliła się zdjęciem z ukochanym tatą. Panu Rafałowi nie brak poczucia humoru. Nazwa jego profilu na Instagramie rozbawiła internautów. 

Roksana Węgiel szturmem wdarła się do grona najpopularniejszych polskich wokalistek. Nic w tym dziwnego, 14-letnia wokalistka obdarzona jest ogromnym talentem, a zwycięstwo w finale 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci przyniosło jej międzynarodową popularność. W 2019 roku mogła cieszyć się między innymi z Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV, a w październiku wyruszyła w pierwszą trasę koncertową. Zobaczymy ją także podczas tegorocznego Sylwestra z Dwójką.

Choć kariera Roxie nabrała ogromnego tempa, piosenkarka nie zapomina o rodzinie. Na jej profilu na Instagramie pojawiła się relacja, na której pozuje z bratem oraz tatą.

Viki Gabor i Roksana Węgiel nagrają duet? Jest komentarz zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019

Roksana Węgiel na zdjęciu z tatą. Zabawny szczegół rozbawił fanów

Na Instastory Roksany Węgiel pojawiła się relacja, na której wokalistkę możemy oglądać u boku brata oraz taty. Pan Rafał z miejsca wzbudził sympatię internautów, których niezwykle rozbawiła nazwa jego prywatnego profilu na Instagramie. Widać, że tata jest dumny z osiągnięć córki, nazwa "Stwórca Roxie" mówi wszystko. 

- Kto wpadł na tę nazwę, niech dostanie Nobla haha.

Roxie opowiada na wywiadach, że pan od początku ją wspierał to super, że są tacy ludzie, super foto i pozdrowionka - komentują internauci. 

A jak wam podoba się nazwa profilu taty Roksany?

Roksana z tatą i bratem
fot. Instagram:@roxie_wegiel

RadioZET.pl/MF