Zamknij

Roksana Węgiel w bikini wskoczyła w śnieżną zaspę. Fani: "Nie za ciepło ci?" [FOTO]

20.01.2021 12:36
Roksana Węgiel
fot. VIPHOTO/East News

Roksana Węgiel opublikowała zdjęcie, które wprawiło w osłupienie jej obserwatorów. Znana i lubiana wokalistka młodego pokolenia zapozowała w bikini. 16-latka postanowiła morsować w śniegu.

Roksana Węgiel dołączyła do grona gwiazd, które postanowiły wykorzystać aktualną pogodę do hartowania swojego ciała. W ostatnich tygodniach jednym z najbardziej popularnych trendów w internecie jest morsowanie. Do niedawna kąpiele w lodowatej wodzie były zainteresowaniem nielicznych, jednak w tym roku zdobyły wielu zwolenników. 16-letnia wokalistka znalazła dość nietypowy sposób na morsowanie. Gwiazda wskoczyła w stroju kąpielowym nie do wody, a... w śnieżną zaspę.

Zobacz także: Roksana Węgiel gwiazdą hitu TVN. W sieci pojawiło się zdjęcie z planu [FOTO]

Roksana Węgiel w stroju kąpielowym morsuje w śniegu

Roksana Węgiel opublikowała na Instagramie zdjęcie w śniegu. Piosenkarka wyszła na dwór w czarnej bikini, różowej czapce oraz okularach przeciwsłonecznych. Plażowanie na śniegu nie było dla niej takie trudne, co widać po szczerym uśmiechu. "Kurde, ale czad!" - dodała w opisie pod zabawną fotką. Fani przyznają jednak, że im na sam ten widok robi się zimno.

- Roksana, lato dopiero za 5 miesięcy!

- Mega. Ale jak patrzę na ciebie, to mi zimno.

- Podziwiam Roksa, haha.

- Podziwiam, ja bym zamarzła.

- Roksia, nie jest ci za ciepło? - czytamy w komentarzach.

Co myślicie o zdjęciach 16-letniej gwiazdy?