Zamknij

Roksana Węgiel w skąpym bikini. Odsłoniła za dużo? [FOTO]

14.07.2020 17:23
Roksana Węgiel w bikini
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Roksana Węgiel, 15-letnia zwyciężczyni Eurowizji Junior, niejednokrotnie krytykowana była za zbyt odważne, "dorosłe" zdjęcie publikowane w mediach społecznościowych. Roxy nie przejmuje się tym, po raz kolejny pochwaliła się fotografią z wakacji. Tym razem pozuje w basenie w skąpym bikini.

Roksana Węgiel szturmem wdarła się do pierwszej ligi polskich piosenkarek. Zaledwie 15-letnia wokalistka ma już na swoim koncie sukcesy, których może jej pozazdrościć wiele starszych koleżanek. W wieku 13 lat zwyciężyła w 1. edycji programu "The Voice Kids" oraz zdobyła pierwszą nagrodę w 16. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Po tym ogromnym sukcesie jej kariera nabrała niebywałego rozpędu. Nastolatka zaczęła pojawiać się na największych muzycznych wydarzeniach w kraju, a w 2019 roku odebrała nagrodę dla najlepszego polskiego wykonawcy podczas gali Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV.

Wiele osób miało wątpliwości, czy popularna Roxy "udźwignie" tak szybko rozwijającą się karierę. Rzeczywiście, 15-lat to wiek, kiedy sława może uderzyć do głowy, Roksana jednak wydaje się odpowiedzialnie iść przez zawodowe życie. Kontrowersje wzbudzały jednak zdjęcia, jakie wokalistka udostępniała w mediach społecznościowych. Pojawiły się głosy, że Węgiel poczuła "dorosłość", a niektóre jej stylizacje są zbyt odważne i nie przystoją nastolatce. Z pewnością nie będą zachwycona nową fotografią, na którym Roxy pozuje w skąpym kostiumie kąpielowym. Roksana Węgiel na spacerze z rodziną. Założyli maseczki z przesłaniem [FOTO]

Roksana Węgiel w skąpym bikini. Odważne zdjęcie wokalistki

Na profilu Roksany Węgiel pojawiło się nowe zdjęcie, na którym wokalistka pokazała, jak wypoczywa w basenie, pływając na dużym dmuchanym pączku. 15-latka na fotografii pozuje w stylowym, lecz skąpym kostiumie kąpielowym. Wydawać by się mogło, że po raz kolejny spotka się ze słowami krytyki. Tymczasem internauci nie kryli zachwytu nad fotografią, stylizacją Roxy i samą piosenkarką.

- O kurde, sztosik gwiazdunia.

.- 8. cud świata to Roxana Węgiel.

- Najpiękniejsza jak zawsze - czytamy.

A jak wy oceniacie zdjęcie Roxany? 

Roksana Węgiel nie lubi jednego ze swoich znanych hitów. Zdradziła tytuł: "Nie jest w moim stylu"