Zamknij

Roksana Węgiel o swoim życiu uczuciowym. Czy gwiazda ma chłopaka?

Maciej Friedrich
09.04.2020 18:09
Roksana Węgiel o swoim życiu uczuciowym. Czy gwiazda ma chłopaka?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Roksana Węgiel po wygranej w Eurowizji Junior zyskała ogromną popularność. Czy młoda artystka poza karierą myśli także o miłości? Roxy zdradziła, czy ma chłopaka i jak zaplanowała swoje życie uczuciowe.

Roksana Węgiel mimo bardzo młodego wieku jest jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek, której wokalny talent docenił cały świat. Zwyciężczyni muzycznego show "The Voice Kids" reprezentowała Polskę podczas 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci w 2018 roku, gdzie zwyciężyła, deklasując konkurencję. Jej muzyczna kariera rozwinęła się błyskawicznie, na swoim koncie ma Europejską Nagrodę Muzyczną MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy, występy na największych krajowych imprezach, a także pierwszą dużą trasę koncertową.

Roksana Węgiel opowiedziała o związkach. Nie chce mieć chłopaka?

"Roxy" cieszy się ogromną popularnością fanów, którzy zainteresowani są nie tylko jej karierą wokalną, ale także życiem prywatnym. Jego fragmentami Roksana dzieli się w mediach społecznościowych, chwali się między innymi tym, że została starszą siostrą. Wielbiciele Węgiel coraz częściej interesują się jednak jej życiem uczuciowym.

W styczniu 2019 roku pojawiły się plotki dotyczące związku Roksany i Daniela Yastremskiego. Młoda piosenkarka potwierdziła wtedy, że się spotykają, ale ich relacja nie przetrwała próby czasu. Po rozstaniu wielbiciele wspierali i pocieszali idolkę. Najwyraźniej gwiazda chce teraz skupić się na swojej karierze. Zdradziła, że nie szuka nowego związku.

- Nie chce mieć chłopaka. Ja akurat lepiej się czuje jako singielka i na pewno długo tak pozostanie - podsumowała Węgiel w rozmowie z magazynem "Viva".

Jak wiadomo, miłość nie wybiera, zwłaszcza w tak młodym wieku. Być może ktoś niedługo podbije serce Roksany.

Zagłosuj

Słuchasz Roksany Węgiel?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF