Zamknij

Roksi Gąska o operacjach plastycznych. Partnerka Rozenka przyznała, co poprawiła

Redakcja
23.10.2018 15:53
Roksana Gąska
fot. Instagram

Roksana Gąska już od pewnego czasu jest partnerką Jacka Rozenka. Młodsza ukochana byłego męża Małgorzaty Rozenek zachwyca urodą. Okazuje się, że sporo pomagała naturze.

Od kiedy stało się jasne, że Jacek Rozenek po okresie samotności związał się z piękną i sporo młodszą od siebie Roksana Gąską, kobieta często skupia na sobie uwagę mediów i w sieci obserwowana jest przez spore grono osób. Piękna ukochana byłego męża Małgorzaty Rozenek na Instagramie odpowiadała niedawno na pytania internautów. Nie zabrakło pytań o operacje plastyczne.

Roksi Gąska o operacjach plastycznych

Dziewczyna Rozenka wyjaśniła, że wcale tak bardzo nie korzystała z zabiegów estetycznych. Przyznała, że powiększyła sobie biust, a oprócz tego powiększyła usta. Zaprzeczyła, że lekarze majstrowali przy jej nosie. Oprócz tego stwierdziła, że mimo wszystko ocenianie kogoś po wyglądzie to głupota.

„Ludzie często oceniają innych przez pryzmat wyglądu. Dla mnie jest to bardzo głupie. Póki nie poznam człowieka osobiście, nie wypowiadam się na jego temat, a w tym bardziej nie oceniam” – napisała.

Ciekawe, czy była zupełnie szczera.

RadioZET.pl/Gala/SA