Zamknij

Rolnik szuka żony 6: Ania i Jakub są parą. Spotykają się poza programem

Judyta Wanicka
22.10.2019 10:47
Rolnik szuka żony
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Ania i Jakub z 6. edycji „Rolnik szuka żony” zostali parą. Sympatyczna uczestniczka już na planie wpadła w oko 42-letniemu rolnikowi. Okazuje się, że oboje zbliżyli się do siebie nie tylko w programie. Ania i Kuba zostali przyłapani przez widzów na randce w Poznaniu.

Ania i Jakub są pierwszą parą, która poznała się w 6. edycji „Rolnik szuka żony”. W ostatnim odcinku 42-letni Kuba musiał spędzić czas z Anią i Ewą, a po randkach zdecydować się na jedną z nich. Jakub nie miał problemów z wyborem tej jedynej. Od początku podobała mu się Ania. Mimo to do końca szarmancko zachowywał się wobec Ewy i pożegnał się z nią z wielką klasą. Okazuje się, że relacja Ani i Jakuba kwitnie także poza programem. Widzowie donoszą, że para pokazuje się razem w Poznaniu.

Rolnik szuka żony 6: Ania i Jakub są razem

W niedzielnym odcinku „Rolnik szuka żony” stało się jasne, że Jakub dąży do związku z Anią. Rolnik pogrzebał nadzieje Ewy i podziękował jej po romantycznym pikniku na łonie natury. Gdy Ewa wróciła spakować walizki, Ania uroniła łzy szczęścia. Na oficjalnym profilu programu pojawiły się komentarze, z których wynika, że Jakub i Ania z „Rolnik szuka żony” są parą także poza planem show.

Już zdążyłam ich widzieć razem dwa tygodnie temu na stand-upie w Poznaniu – pisze jedna z fanek pary na Facebooku.

Rolnik szuka zony 6: kim jest Ania, wybranka Kuby?

Ania z 6. edycji „Rolnik szuka żony” jest pracującą mamą z Wielkopolski. W opisie na oficjalnym profilu „Rolnik szuka żony” na Instagramie przedstawiono ją jako doświadczoną życiowo, mądrą kobietę, która pragnie stworzyć dom i rodzinę.

Anna - Dumna mama z Wielkopolski i nieustraszona pracownica budżetówki. Te dwa zajęcia pozostawiają jej niewiele czasu dla siebie. Te nieliczne chwile spędza ćwicząc na siłowni lub jeżdżąc na rowerze. Choć przeżyła już kilka sercowych rozczarowań, wciąż wierzy, że w jej życiu pojawi się czuły, odpowiedzialny mężczyzna, dobrze traktujący rodzinę i przyjaciół. Ktoś, kto zapewni pełen miłości dom dla niej i dla syna, a od czasu do czasu zabierze ją na randkę – niespodziankę – czytamy o Ani na Instagramie. 

Zagłosuj

Czy Ania i Jakub z "Rolnik szuka żony" pasują do siebie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw