Zamknij

Rolnik szuka żony 6: które pary są razem po programie?

Patrycja Chudolińska
03.12.2019 11:15
Rolnik szuka żony
fot. Instagram/rolnikszukazonytvp

Kolejna edycja programu "Rolnik szuka żony" dobiegła końca. Które pary są razem po 6. sezonie? Niektórym rolnikom udało się odnaleźć nową miłość, dla innych poszukiwania wciąż trwają. Po ostatnim odcinku już wiemy, ile związków przetrwało.

"Rolnik szuka żony 6" dobiegł końca. Prowadząca programu Marta Manowska po raz ostatni spotkała się z uczestnikami minionej edycji - Adrianem, Jakubem, Sewerynem, Sławomirem i Waldemarem oraz kandydatkami na ich partnerki. Niektóre związki okazały się prawdziwą miłością od pierwszego wejrzenia, u niektórych zaś uczucie bardzo szybko prysło.

Rolnik szuka żony 6 - które pary przetrwały?

Z grupy pięciu uczestników tylko dwóch znalazło drugą połówkę w programie. Wśród szczęśliwców był Adrian, który oddał swoje serce Ilonie. Ukochana rolnika w rozmowie z Manowską przyznała, że jest on "tym, na którego czekała tyle czasu". Adrian zapewnia, że ich relację można już zdecydowanie nazwać miłością. Oboje są bardzo aktywni na Instagramie, gdzie dzielą się wspólnymi zdjęciami.

Drugą udaną parą programu okazali się Jakub i Ania.

Wygrałem milion, a ten milion będzie jeszcze procentować przez całe moje życie i Ani - skomentował swój los w programie uczestnik.

Dla Ani wspomnienie udziału w programie również jest bardzo emocjonalne.

Kuba jest dla mnie bardzo ważną osobą, zależy mi na nim i chciałabym, żeby był szczęśliwy ze mną. (...) Podeszłam do tego pod tym kątem, że chciałabym mieć koło siebie mężczyznę, którego koleżanki mi będą zazdrościły, ale powiedzą mi: "słuchaj, fajnego masz tego Kubę, bo tak dba o was, szanuje cię i jest super" i tak jest. Tak, że można pokochać osobę za to, kim jest i jaka jest - powiedziała.

Rolnik szuka żony 6  - kto z kim jest?

Troje pozostałych uczestników, czyli Waldemar, Seweryn i Sławomir nie mieli podobnego szczęścia. Pierwszemu z nich nie przypadła do gustu żadna postawiona kandydatka. Nie traci jednak nadziei na poznanie prawdziwej miłości poza show.

Związek Sławomira i Marty również nie przetrwał próby czasu.

No może nie spotkałem odpowiedniej osoby, może coś zawiodło. Szkoda, bo każdy chciał na początku i to bardzo. Ja wybrałem Martę, bo mi się podobała, bo czułem się w jej obecności dobrze i to było dla mnie bardzo miłe, dobre, ale niestety, w końcu czegoś brakło - wyznał szczerze Sławomir w rozmowie z Martą Manowską.

Relacja Seweryna i Marleny była pełna emocji i bardzo burzliwa, jednak ostatecznie nie przetrwała. Uczestnik związał się z inną kobietą poza programem. Marlena również znalazła szczęście w objęciach nowego partnera, który "jest kochany i bardzo się o nią troszczy".

Zagłosuj

Czy będziesz oglądać 7. edycję "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh