Zamknij

Rolnik szuka żony: Adam od Magdy założył profil na Instagramie. Nie pozuje sam [FOTO]

27.11.2020 13:54
Magdalena z "Rolnik szuka żony 7"
fot. materiały prasowe TVP

Adam, kandydat Magdaleny z "Rolnik szuka żony 7", założył konto na Instagramie i wstawił pierwsze zdjęcie. Czy odrzucony uczestnik znalazł już dziewczynę? 

"Rolnik szuka żony 7" powoli zbliża się do finału. Zdecydowana większość kandydatów i kandydatek opuściła już gospodarstwa rolników. W programie zawiązały się tylko dwie pary: Paweł i Marta oraz Maciej i Ilona. Ci pierwsi jak na razie radzą sobie najlepiej i jeśli wierzyć internautom, są ze sobą po programie. Z kolei drugi duet miał nie przetrwać po zakończeniu zdjęć. Widzowie donoszą, że Maciek obecnie spotyka się z dziennikarką lokalnego oddziału TVP.

Tymczasem kolejne instagramowe profile uczestników 7. edycji "Rolnik szuka żony" przestają być tajemnicą. Fani odkryli już m.in. konta Martyny, Mateusza i Marty, dziewczyny Pawła Bodziannego, a także Dawida i jego kandydatki Magdy. Ta ostatnia zamieściła ciekawe zdjęcia, które sugerowały, że jest w bliskiej relacji z jakimś mężczyzną. Ciekawe informacje napłynęły także od Natalii. Kandydatka Pawła miała nawiązać bliską relację z bratem rolnika, Robertem. 

Rolnik szuka żony: kandydatka Dawida ma chłopaka? Zaskakujące zdjęcia na Instagramie [FOTO]

Rolnik szuka żony: Adam założył Instagram. Kandydat Magdy znalazł dziewczynę?

W końcu do grona aktywnych użytkowników Instagrama dołączył Adam Zalewski. Adorator 27-letniej Magdaleny z Wielkopolski zamieścił pierwsze zdjęcie. Nie pozuje na nim sam. Towarzyszą mu kolega i dwie dziewczyny. Czy któraś z nich jest sympatią Adama? Niestety tego uczestnik "Rolnika" nie chciał zdradzić. 

Przypomnijmy, że w programie Adam nie ma już co liczyć na związek z Magdą. Rolniczka odprawiła go do domu po tym, jak uznała, że znajomość nie rokuje na poważny związek. Razem z Adamem odszedł Paweł, który również nie zdołał ująć wymagającej gwiazdy.

W najbliższą niedzielę dowiemy się, jak dalej potoczy się wątek Magdy. Zwiastun 10. odcinka zdradza, że rolniczka wróciła do listów i umówiła się na randkę

Rolnik szuka żony: Magda opowie o nowym mężczyźnie! Szykuje się niespodzianka? [WIDEO]