Zamknij

Rolnik szuka żony 7: Joanna skrytykowana przez widzów. Uczestniczka stawia za wysokie wymagania?

Judyta Wanicka
15.04.2020 16:03
Joanna z Rolnik szuka żony
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

"Rolnik szuka żony 7" jeszcze się nie zaczął, a w sieci już kipi od emocji. Wszystko za sprawą ambitnej rolniczki Joanny. Widzowie są zdania, że wymagania 39-latki są wygórowane i nieadekwatne do tego, co sama oferuje. 

Rolnik szuka żony 7: Joanna skrytykowana za wysokie wymagania

W Wielkanoc wyemitowano pilotażowy odcinek 7. edycji "Rolnik szuka żony". W programie zaprezentowano wizytówki uczestników. Wśród rolników szukających drugiej połówki znalazły się m.in. dwie kobiety: Magdalena i Joanna. Ta ostatnia zdążyła już wzbudzić niemałe emocje wśród widzów. Poszło o wymagania, jakie Joanna stawia przyszłym kandydatom. 39-letnia menedżerka nowoczesnej hodowli drobiu jest kobietą ambitną i niebojącą się wyzwań. Nic dziwnego, że podobnych cech szuka u swoich potencjalnych wybranków. 

Chciałaby poznać mężczyznę w podobnym do niej wieku, konkretnego, który byłby dla niej wsparciem, a w przyszłości odpowiedzialną głową rodziny - czytamy o Joannie na Instagramie. Nigdy nie ocenia ludzi z góry, a przeszłość mężczyzny nie stanowi dla niej przeszkody, ale nie ukrywa, że najchętniej widziałaby u swojego boku faceta bez zobowiązań.  

W programie Joanna podkreśliła, że pragnie związać się z mężczyzną bez przeszłości, w podobnym wieku lub tylko odrobinę młodszego. Najlepiej z wysokim brunetem. 

Zdecydowanie byłoby łatwiej, gdyby miał czystą kartę - powiedziała Joanna.

To stwierdzenie szczególnie nie spodobało się widzom. Zdaniem internautów 39-latka ma wygórowane oczekiwania i raczej nieprędko kogoś znajdzie. 

Gdy tylko Marta Manowska powiedziała "silna i wymagająca" to tylko czekałem na ten koncert życzeń. Kobieta ma prawie 40 lat, a wymagania jak nie jedna dwudziestolatka. Liczyłem bardziej na dojrzałość tej pani, no cóż.

Ta pani ma zbyt wysokie wymagania, a jej samej do ideału bardzo daleko.

Bardzo poważnie wygląda i do tego jakie wymagania. Na pierwsze dziecko też trochę późnawo. 

Wysoki brunet, w garniturze, zdecydowany oraz kawaler z czystą kartą. Szczerze to będzie ciężko o takich kandydatów. Halo, tu ziemia.

Jedna wielka porażka. Wyrafinowana, z wymaganiami, szuka księcia. Współczuję kandydata. Zauroczą się tylko jej gospodarka, a nie tą panią.

Internauci żartują, że Joanna świetnie pasowałaby do Waldemara z drugiej edycji, który również miał wysokie wymagania wobec kandydatek. Mężczyzna szybko opuścił program, bo jak stwierdził, nic tu dla siebie nie znalazł. 

Rolnik szuka żony 7: kim jest Joanna? 

Joanna z wykształcenia jest ekonomistką. Pracowała w korporacji, ale pewnego dnia podjęła decyzję o powrocie na wieś i założeniu własnej hodowli drobiu. Sama postawiła gospodarstwo. Potem zatrudniła pracowników i zajęła się zarządzaniem firmą. 

Joanna jest kobietą bardzo ambitną, która nie boi się wyzwań, dużo od siebie wymaga i zawsze bardzo angażuje się w swoją pracę. Jest szczera, pracowita, kocha zwierzęta, stara się być silna i niezależna, ale w głębi serca jest delikatna, wrażliwa i bardzo związana ze swoją rodziną. Chciałaby poznać mężczyznę w podobnym do niej wieku, konkretnego, który byłby dla niej wsparciem, a w przyszłości odpowiedzialną głową rodziny. Joanna, jak większość kobiet chciałaby zostać mamą, ale marzy przede wszystkim o stworzeniu poważnej, trwałej relacji, której podstawą będzie szczerość i lojalność. Nigdy nie ocenia ludzi z góry, a przeszłość mężczyzny nie stanowi dla niej przeszkody, ale nie ukrywa, że najchętniej widziałaby u swojego boku faceta bez zobowiązań - czytamy w wizytówce Joanny. 

Zagłosuj

Uważasz, że Joanna stawia za wysokie wymagania?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw