Zamknij

Rolnik szuka żony: Maciej związał się z dziennikarką TVP? Sensacyjne doniesienia widzów

19.11.2020 12:02
Maciej z "Rolnik szuka żony 7"
fot. materiały prasowe TVP

Maciej z "Rolnik szuka żony 7" nikogo nie wybierze w programie? Internauci donoszą, że gospodarz nie jest z żadną z kandydatek, lecz buduje związek z dziennikarką lokalnego oddziału TVP. 

"Rolnik szuka żony 7" powoli zbliża się do finału. Uczestnicy są już po randkach i raczej wiedzą już z kim potencjalnie mogliby zbudować związek. Na razie największe szanse ma na to Paweł Bodzianny. Widzowie wyśledzili w sieci, że rolnik pójdzie z Martą na wesele, ponadto uczestniczka opublikowała niedawno zdjęcie zrobione w domu rolnika. Reszta gospodarzy niestety nie znajdzie miłości przed kamerami. Świadczy o tym nie tylko zawartość ich instagramowych profili, ale także to, o czym piszą na forach internauci. 

Jeszcze przed zakończeniem emisji programu wydało się, że 66-letni Józef nie ułoży sobie życia z żadną z zaproszonych pań. Nie powiedzie się również Dawidowi, od którego odeszły już Agnieszka i Martyna, oraz rolniczce Magdzie. Sytuację po finale najlepiej podsumowały zdjęcia na profilu Mateusza. O tym, że 27-latka z Wielkopolski najpewniej nie zwiąże się z żadnym z adoratorów mogą świadczyć również doniesienia na temat Pawła, który po ostatniej randce o mało nie spakował się do domu. 

Rolnik szuka żony 7: kandydat Magdy przyłapany z dziewczyną. Rolniczka została sama?

Rolnik szuka żony: Maciej ma dziewczynę? "To dziennikarka TVP Białystok"

Jeśli wierzyć temu, co piszą w sieci internauci, wątek Macieja również nie będzie miał happy endu. Według osób z otoczenia rolnik piszący doktorat nie jest obecnie z Iloną, ani uchodzącą za faworytkę Moniką, lecz spotyka się z pewną dziennikarką białostockiego oddziału TVP.  

Wybierze Ilonę, ale nic z tego nie będzie - zdradzają zakończenie programu wtajemniczeni i dodają: Maciej ponoć telefon wyłączy i tyle będzie Ilona z tego miała - czytamy na oficjalnym profilu "Rolnika".

To nie wiecie, że on już jest z Panią Izą? 

A i tak Maciej olał Ilonę i wiązał się z Izabelą z TVP Białystok - informują internauci. 

Wnikliwi obserwatorzy profilów rolnika i dziennikarki donoszą, że oboje się obserwują, a pod zdjęciami atrakcyjnej pracowniczki telewizji pojawiają się lajki od Macieja. 

Rolnik szuka żony: Dawid na starych zdjęciach. Dzisiaj to przystojniak. A jak było kiedyś? [FOTO]