Zamknij

Rolnik szuka żony 7: Magda znalazła miłość? Jeszcze raz przejrzała listy. "Ten jedyny"

30.11.2020 21:27
Rolnik szuka żony
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Charyzmatyczna Magda z "Rolnik szuka żony" była jedną z najbarwniejszych postaci 2. edycji randkowego programu. Choć przed kamerami odrzuciła wszystkich kandydatów, po programie znalazła ukochanego. Okazał się nim jeden z mężczyzn, który napisał do niej list. Co o nim wiemy?

"Rolnik szuka żony" po raz kolejny wzbudzał wielkie emocje, na antenie Telewizji Polskiej już po raz siódmy mogliśmy obserwować, jak rolnicy oraz rolniczka wybierają swoich kandydatów i kandydatki na ewentualnych partnerów. Najnowsza odsłona zaskakiwała w sposób szczególny, wiele osób pożegnało się z widzami w przykrej atmosferze. Dawid i Józef przeżyli ogromne rozczarowanie, powodu do zadowolenia nie mieli także panowie, którzy walczyli o względy Magdy, charyzmatycznej i atrakcyjnej rolniczki, zdaniem wielu widzów najciekawszej postaci 7. edycji "Rolnik szuka żony".

Magda otrzymała najwięcej listów w 7. edycji "Rolnika". Zainteresowanych relacją z rolniczką mężczyzn było ponad czterystu. Niestety, zaproszeni do jej gospodarstwa panowie ostatecznie nie podbili jej serca, zdecydowała się pożegnać z dwoma ostatnimi kandydatami, jednak okazało się, że wcale nie uznała takiego obrotu spraw za osobistą porażkę. Przeciwnie, przypomniała sobie o listach od setek zainteresowanych i jeszcze raz zagłębiła się w stos kopert. Miło jest wiedzieć, że był to bardzo dobry pomysł, ponowna lektura postawiła na jej drodze nowego mężczyznę.

ZOBACZ TAKŻE:  Rolnik szuka żony: Józef tęskni za Apolonią? Uczestnik nie może o niej zapomnieć

Rolnik szuka żony 7: Magda ma nowego partnera? Odnalazła go wśród autorów listów

Magda w rozmowie z Martą Manowską opowiedziała o nowym mężczyźnie w jej życiu. 28-letni Kuba jako jeden z wielu napisał do rolniczki list, w którym zainteresował ją swoją osobą. Uczestniczka "Rolnik szuka żony" nie ukrywa, że poczuła "motylki w brzuchu".

- Pojawił się ktoś (...) i tak jak mówiliśmy, w tych listach był ten jeden jedyny. Stało się dobrze, motylki się wydarzyły w brzuszku. To były zaledwie trzy dni ochłonięcia po tym wszystkim i wśród tych wszystkich listów jest ten jeden - zdradziła.

Wybranek Magdy także prowadzi gospodarstwo, poinformował także, że ma syna. Rolniczka nie ukrywa, że prawdopodobnie udało jej się odnaleźć szczęście.

- Czuję na razie, że to jest ten, bo wszystko się zgadza i wszystko w nim jest takie, jak powinno być i chyba to jest ten, którego szukałam. Myślę, że będzie taka możliwość, żebym ja tam poszła, bo on też ma gospodarstwo i będę mogła się zajmować tym, co kocham - mówiła rozradowana.

Magdzie życzymy wszystkiego dobrego i szczęścia w miłości.