Zamknij

Rolnik szuka żony: Magda opowie o nowym mężczyźnie! Szykuje się niespodzianka? [WIDEO]

26.11.2020 13:04
Magdalena z "Rolnik szuka żony 7"
fot. materiały prasowe TVP

Magdalena z "Rolnik szuka żony 7" znalazła nowego adoratora? Zwiastun nowego odcinka zdradza, że rolniczka z Wielkopolski znowu wybierze się z kimś na randkę. Kto podbił serce Magdy? 

Magdalena z 7. edycji "Rolnik szuka żony" znowu pójdzie na randkę? W sieci pojawił się zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony", który zostanie wyemitowany 29 listopada. Widzimy w nim smutne pożegnania kandydatek Józefa i Dawida oraz rozwijającą się relację Macieja z Iloną. Jest też i wątek Magdaleny, która odesłała już do domu wszystkich swoich kandydatów. Rolniczka z błyskiem w oku opowiedziała Marcie Manowskiej o spotkaniu z pewnym mężczyzną. 

27-letnia Magda została skrytykowana po ostatnim odcinku, jak nie dała szansy żadnemu z kandydatów. Wielkopolance zarzucono nadmierną wybredność i dystans w stosunku do adoratorów. Wypominano jej także wybór kontrowersyjnego Mateusza oraz odrzucenie dobrej partii, za jaką uchodzi dojrzały i rodzinny Karol. Magda nie ukrywała jednak, że jej ostrożność wynika z przykrych doświadczeń z przeszłości. Pół roku po ślubie gwiazda "Rolnika" dowiedziała się, że mąż ją zdradza. Doszło do rozwodu, który Magda bardzo przeżyła. 

Rolnik szuka żony: widzowie krytykują decyzję Magdy. Źle robi? "Powodzenia w czytaniu 400 listów"

Rolnik szuka żony 7: Magdalena pójdzie na randkę z nowym adoratorem?

O tym, jak potoczą się losy Magdy, dowiemy się w nadchodzącym odcinku "Rolnika". Na pewno wątek jeszcze się nie skończył, mimo że gwiazda podziękowała już wszystkim swoim kandydatom. Jak zdradza zapowiedź niedzielnego odcinka, Magda wróci do listów i znowu zauroczy się jakimś kandydatem. Z krótkiego fragmentu wynika, że kroi się randka!

"Jutro kawa?" A ja: ok - opowiadała Marcie Manowskiej wyraźnie rozpromieniona. 

Kim jest nowy obiekt zainteresowań Magdaleny i czy wyjdzie z tego coś więcej - o tym przekonamy się w 10. odcinku "Rolnik szuka żony" w niedzielę, 29 listopada, na antenie TVP1. 

Rolnik szuka żony: kandydatka Dawida ma chłopaka? Zaskakujące zdjęcia na Instagramie [FOTO]