Zamknij

Rolnik szuka żony: Magda źle wybrała? Widzowie ostrzegają przed jednym z kandydatów

28.09.2020 13:21
Magda z "Rolnik szuka żony 7"
fot. materiały prasowe TVP

Magdalena z "Rolnik szuka żony 7" została skrytykowana po niedzielnym odcinku. Widzom nie spodobało się to, że uczestniczka odrzuciła Karola i zaprosiła do programu zuchwałego Mateusza. Internauci nie zostawiają na rolniczce suchej nitki. 

"Rolnik szuka żony 7" wzbudza coraz więcej emocji. W kolejnym odcinku uczestnicy musieli wybrać kandydatów i kandydatki, którzy będą starali się o ich względy w programie. Każdy z nich musiał wytypować trzy osoby. Zanim jednak do tego doszło, rolnicy przetestowali swoich wielbicieli na różne sposoby. Były kalambury, malowanie obrazów i gry w kule. 26-letnia Magdalena zorganizowała dla swoich adoratorów zabawę w pytania i odpowiedzi. Z licznego grona kandydatów na pierwszy plan wybijał się rozgadany i pewny siebie Mateusz. Menedżer restauracji z Gdańska bez skrupułów przyznał, że jest skory do podrywu i nie wahałby się zagadywać do pięknych kobiet, gdyby stał za barem. Mimo wątpliwości Magda zaprosiła Mateusza do kolejnego etapu. Odrzuciła za to dojrzałego i wyważonego Karola - zdaniem widzów - jedynego kandydata, z którym mogłaby zbudować wartościowy związek. 

Widzowie są zdania, że rolniczka zrobiła błąd, dając szansę "cwanemu podrywaczowi", jak nazywają Mateusza w komentarzach, i nie wróżą jej szczęścia. Przypomnijmy, że 26-letnia Magdalena z "Rolnik szuka żony" ma za sobą nieudane małżeństwo. Pół roku po ślubie dowiedziała się, że mąż ją zdradza. Najgorsze dla kobiety jest poczucie, że jest się kimś drugim. To było najgorsze do wyleczenia, myśl: dlaczego ja? Czego mi brakuje? - mówiła w pilocie "Rolnika". Obecnie Magda czuje się w pełni gotowa na nowy związek i nie ukrywa, że chciałaby szybko założyć rodzinę. Czy uda jej się znaleźć chętnego w programie? Widzowie nie mają złudzeń, że stawiając na Mateusza, rolniczka ryzykuje powtórkę bolesnych przeżyć. 

Rolnik szuka żony: Widzowie oburzeni zachowaniem Józefa: "Ten gość jest obrzydliwy"

Rolnik szuka żony 7: Magdalena skrytykowana za wybranie Mateusza 

Po trzecim odcinku programu "Rolnik szuka żony" na profilach programu zaroiło się od krytycznych wpisów pod adresem Magdy. Wielkopolanka oberwała za niedojrzałość i uleganie pozorom. Widzowie nie mogli jej darować  odrzucenia Karola, który, podobnie jak ona, deklarował gotowość do założenia rodziny. Z kolei o Mateuszu mówią wprost, że nie ma poważnego podejścia do życia i nigdy nie odnajdzie się na wsi, a do programu przyszedł tylko po to, żeby się wylansować. 

Arogancki, przemądrzały, bezczelny, wredny koleś z parciem na lans ten Mateusz. Ona jak zwykle popełnia klasyczny błąd, myśli, że z takim wyszczekanym nie będzie się nudzić, a to niezłe ziółko.

Szkoda, że odrzuciła tego najstarszego faceta. Wydawał się najbardziej ogarnięty, wyluzowany i miał jakąś klasę. Ona jeszcze nie wie, że już tańczy jak barman jej gra.

Magda chyba lubi ryzyko. Dziewczyna po przejściach, a nic się nie nauczyła, ech... 

Barman to chyba pomylił programy. "Love lsland" na Polsacie

Szczerze to się nie spodziewałam, że Magda tego cwaniaczka Mateusza zaprosi do siebie. Wydawała mi się mądrzejszą dziewczyną.

Część internautów twierdzi, że Magda wybrała Mateusza tylko dla zabawy, żeby zrobił "show". 

Ten cwaniaczek jest wybrany ot tak, z ciekawości.

Mateusz został wybrany albo dla oglądalności programu, albo dla zabawy. Nikt o zdrowych zmysłach nie wybrałby narcyza do małżeństwa - analizują widzowie. 

Myślicie, że Magda popełniła błąd, wybierając Mateusza zamiast Karola? Dajcie znać w sondzie. 

Posłuchaj podcastu