Zamknij

Rolnik szuka żony: Marta od Pawła zaskoczyła wyglądem. Fani: "Jesteś w ciąży?" [WIDEO]

03.12.2020 13:53
Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony 7"
fot. materiały prasowe TVP

Marta z programu "Rolnik szuka żony 7" pokazała się na Instagramie zupełnie odmieniona. Obserwatorzy zwrócili uwagę na pewien szczegół. Dziewczyna Pawła Bodziannego spodziewa się dziecka? 

"Rolnik szuka żony 7" powoli zbliża się do finału. Niedzielny odcinek show potwierdził, że w programie zawiązały się dwie pary: Paweł i Marta oraz Maciej i Ilona. Ci pierwsi jak na razie rokują najlepiej. Widzowie uważnie prześledzili ich profile na Instagramie i są niemal pewni, że Bodziannemu udało się stworzyć związek z 33-letnią mamą z Warszawy. Drugi duet miał z kolei zakończyć znajomość po programie. Według doniesień internautów Maciej zerwał kontakt z Iloną i obecnie spotyka się z dziennikarką lokalnego oddziału TVP

Przypomnijmy, że związek Pawła i Marty to nie jedyna dobra wiadomość dla wielbicieli programu "Rolnik szuka żony 7". Dzięki randkowemu show Jedynki szansę na znalezienie partnerki otrzymał również brat Pawła. Jak poinformował Manowską Bodzianny, Robert nawiązał bliski kontakt z Natalią, która była jedną z kandydatek mieszkających w jego gospodarstwie. Z ostatniego odcinka dowiedzieliśmy się także o szczęściu 27-letniej Magdaleny. Powrót do listów okazał się strzałem w dziesiątkę, bowiem rolniczka poznała mężczyznę, przy którym nareszcie poczuła "motylki w brzuchu". 

Rolnik szuka żony 7: Magda znalazła miłość? Jeszcze raz przejrzała listy. "Ten jedyny"

Rolnik szuka żony 7: Marta jest w ciąży z Pawłem? Odpowiedziała 

Profil na Instagramie Marty Paszkin jakiś czas temu przestał być tajemnicą. Widzowie szybko odnaleźli gwiazdę 7. edycji "Rolnika" i zaczęli uważnie przyglądać się jej zdjęciom. Na razie 33-latka z Warszawy unika pytań o związek z Pawłem i stara się kierować uwagę na inne kwestie. 2 grudnia zamieściła nagranie, w którym pozuje w  czarnym topie eksponującym biust i eleganckim makijażu autorstwa swojej koleżanki. 

Fajnie, kiedy kumpela jeszcze z czasów podstawówki zostaje (w mojej opinii) najlepszą makijażystką w Polsce. Kochana, uwierz w siebie, jesteś the best - napisała Marta. 

Odmieniona dziewczyna Pawła zebrała masę kompletów, ale równocześnie wzbudziła ciekawość, gdy podczas sesji podtrzymywała brzuch. 

Jesteś w ciąży? - padło w komentarzach.

Paszkin nie omieszkała rozwiać wątpliwości odnośnie swojego stanu. 

Tak!!! Ale spożywczej - odparła żartem. 

Podoba wam się Marta w takim wydaniu? 

Rolnik szuka żony: Mateusz podrywa Martynę? "Gdybyś była warzywem, odwiedzałbym cię w szpitalu"