Zamknij

Rolnik szuka żony 7: Paweł z "Wyspy przetrwania" wśród uczestników. Jak dzisiaj wygląda?

14.04.2020 10:44
Paweł Bodzianny
fot. Instagram:@pawelfarmer

Paweł Bodzianny z "Wyspy przetrwania" został uczestnikiem 7. edycji "Rolnik szuka żony". Jak dzisiaj wygląda niedoszły zwycięzca surwiwalowego show Polsatu? 

Rolnik szuka żony 7: Paweł Bodzianny z "Wyspy Przetrwania" w programie 

W Wielkanoc TVP wyemitowało pilotażowy odcinek "Rolnik szuka żony 7". W programie zaprezentowali się wszyscy uczestnicy nowej edycji. Wśród osób, które będą próbowały znaleźć partnera, są dwie rolniczki - 26-letnia Magdalena i 39-letnia Joanna. Pojawili się także bracia Piotr i Jakub, którzy razem prowadzą gospodarstwo. Co ciekawe, w gronie poszukujących szczęścia jest się także Paweł Bodzianny z programu "Wyspa przetrwania". Gwiazdor surwiwalowego show Polsatu przedstawił się jako hodowca krów szkockich, sportowiec i obieżyświat. 

Paweł ma 38 lat i hoduje dość nietypowe krowy. Kiedy szukając pomysłu na życie podróżował po świecie, zawędrował do Danii – zobaczył tam na pastwisku stado krów szkockich. Od tamtej pory zaczął zgłębiać wiedzę o tej rasie, wrócił do Polski, założył hodowlę i okazało się, że jest to całkiem dobry pomysł na biznes. Paweł mieszka w województwie dolnośląskim, jego rodzice prowadzą zajazd, jeden z jego braci właśnie szykuje się do ślubu, a drugi jest w podróży dookoła świata. Paweł twierdzi, że jest introwertykiem, ale ma wielu dobrych znajomych i stara się pielęgnować te relacje. Interesuje się sportem, sam trenował lekkoatletykę, codziennie biega, bierze udział w maratonach. Nieobca jest mu też telewizja – swego czasu był uczestnikiem programu "Wyspa Przetrwania" - czytamy o Pawle w wizytówce na Instagramie. 

Paweł szuka kobiety, która chciałaby założyć z nim rodzinę. Marzy mu się bowiem troje dzieci. Ponadto wymarzona partnerka gwiazdora "Wyspy przetrwania" powinna być od niego młodsza lub w podobnym wieku, wysportowana i mieć własną pasję. 

Jego mocną stroną jest niewątpliwie ambicja, konsekwencja w dążeniu do celu i rzadka umiejętność doceniania wszystkiego, co ma. Paweł planuje budowę domu i chciałby założyć już rodzinę (a także mieć trójkę dzieci). Zależy mu też, aby jego przyszła wybranka była od niego młodsza lub w podobnym wieku. Powinna mieć też własne pasje, ale miło by mu było, gdyby interesowała się tym, co on robi i od czasu do czasu zechciała mu w tym pomóc. Ideał to szczupła, pełna pozytywnej energii, wysportowana i szczera dziewczyna, gotowa na przeprowadzkę do niego. Paweł uważa, że oczywiście łatwiej byłoby związać się z kobietą z czystą kartą, ale każdy ma u niego szansę – przeszłość partnerki niczego nie przesądza - czytamy na Instagramie. 

Rolnik szuka żony 7 - kim jest Paweł Bodzianny? 

Paweł Bodzianny przed programem "Rolnik szuka żony" wziął udział w przygodowym reality show "Wyspa przetrwania" emitowanym na antenie Polsatu jesienią 2017 roku. Był jednym z 16 surwiwalowców walczących o przetrwanie (i 150 tys. złotych) na jednej z tropikalnych wysp archipelagi Fidżi. Paweł był typowany przez widzów na zwycięzcę programu, lecz odpadł tuż przed półfinałem. 

Żelazna kondycja, idealnie umięśniona sylwetka oraz umiejętność wybrnięcia z trudnych sytuacji to jedne z głównych atutów Pawła. W programie "Rolnik szuka żony" 38-latek z pewnością będzie miał tłum wielbicielek. Czy uda mu się znaleźć idealną kandydatkę na życie? O tym przekonamy się jesienią, gdy randkowy show ruszy na antenie Jedynki. 

Zagłosuj

Podoba ci się Paweł z "Rolnik szuka żony 7"?

Liczba głosów: