Zamknij

Rolnik szuka żony: Paweł i Marta będą razem? Film z wesela ujawnił prawdę

03.11.2020 16:14
Paweł z "Rolnik szuka żony 7"
fot. materiały prasowe TVP

Paweł i Marta z "Rolnik szuka żony 7" zostali parą po programie? Do sieci wypłynął film z wesela, na które rolnik zapraszał swoją faworytkę. Czy Marta, która postanowiła opuścić show, jednak dała Pawłowi drugą szansę?

Paweł i Marta z 7. edycji programu "Rolnik szuka żony" poszli razem na wesele? W ostatnim odcinku Paweł próbował ratować sytuację po niewybrednym żarcie z randką. Niestety nie udało mu się zatrzymać Marty. Urażona 33-latka zdecydowała się opuścić jego gospodarstwo i wrócić do córki. Paweł usiłował przebłagać Martę, zapraszając ją na wesele brata. Kobieta postawiła warunek: pójdzie, jeśli rolnik się na nią zdecyduje i zadzwoni po programie. Czy Paweł i Marta poszli razem na wesele? W sieci pojawiło się wideo, które zdradza dalsze losy najbardziej rolkującej pary z siódmej edycji.

Paweł Bodzianny do tej pory nie spotkał odpowiedniej partnerki na życie. 38-letni hodowca szkockiego bydła z Dolnego Śląska postanowił spróbować w programie "Rolnik szuka żony", hitowym formacie TVP, gdzie już kilku osobom udało się znaleźć miłość. Warto podkreślić, że nie jest to telewizyjny debiut Pawła. W 2017 roku Bodzianny wziął udział w survivalowym reality show "Wyspa przetrwania" emitowanym w Polsacie. Zaprezentował się wówczas jako silny i nieustraszony wojownik o ksywce "Farmer". Z kolei dla jego faworytki Marty występ w "Rolniku" był prawdopodobnie pierwszą poważną przygodą z telewizją. Z programu dowiedzieliśmy się, że kobieta jest 33-letnią mieszkanką Warszawy, która samotnie wychowuje córkę. 

Rolnik szuka żony 7: Apolonia zdradziła szczegóły finału. Kogo wybierze Józef?

Rolnik szuka żony 7: Paweł i Marta zostali parą po programie?

Wielu widzów śledzących wątek Marty i Pawła zapewne zastanawia się, czy tej parze uda się stworzyć szczęśliwy związek. Choć po ostatnich wydarzeniach przestało być to oczywiste, pojawiła się iskierka nadziei w postaci wspólnego wyjścia na wesele. Paweł miał po zdjęciach skontaktować się z Martą i ponowić zaproszenie. Czy tak właśnie zrobił?

Wiele wyjaśniają nagrania z sierpnia, które zamieścił na Facebooku zespół grający na weselu. Wśród bawiących się gości bez problemu można zauważyć Pawła. Z kolei wśród kobiet tańczących kankana pojawia się Marta! 

Wygląda na to, że 33-latka dała się przebłagać i przyjęła zaproszenie rolnika. Niestety nie wiadomo, czy po weselu Marta i Paweł zostali razem. Na instagramowym profilu farmera nie ma żadnego wspólnego zdjęcia z Martą, ale być może oboje zamierzają ujawnić się dopiero po zakończeniu emisji programu. 

Trzymacie kciuki za Pawła i Martę? 

Rolnik szuka żony: Paweł pocałował Magdę: "Nie czuję, żeby to było szczere"