Zamknij

Rolnik szuka żony: brat Pawła poderwał jedną z kandydatek? Marta mówi nawet o weselu!

23.11.2020 13:44
Paweł z "Rolnik szuka żony 7"
fot. materiały prasowe TVP

Brat Pawła Bodziannego z "Rolnik szuka żony 7" też skorzystał z programu? Marta wygadała się w rozmowie z Manowską, że również Robert poznał kogoś w show. Z którą kandydatką spotyka się brat Pawła? 

Paweł Bodzianny jest drugim obok Macieja uczestnikiem 7. edycji programu "Rolnik szuka żony", który zdecydował się nawiązać bliższą relację z jedną z kandydatek. Hodowca szkockiego bydła z Dolnego Śląska wybrał Martę, 33-letnią mamę, która przyjechała do niego z Warszawy. Tym samym podziękował za udział Agnieszce i Natalii. Ale okazuje się, że w przypadku jednej z dziewczyn przygoda z rodziną Bodziannych jeszcze się nie skończyła. W 9. odcinku "Rolnik szuka żony 7" Paweł i Marta zdradzili, że kandydatka wpadła w oko bratu Pawła i niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości zabiją im weselne dzwony. 

Brat Pawła Bodziannego ma na imię Robert i można go było zobaczyć podczas powitania kandydatek w gospodarstwie. Mężczyzna szczególnie ożywił się na widok Agnieszki, która przyjechała ze sporym plecakiem turystycznym. Od razu wszystkim przyszło na myśl, że dziewczyna mogłaby być dobrą kompanką w podróżach, które tak uwielbia Robert. 

- Wiecie, że ja pomyślałam o tym? Ale by było, gdyby to Paweł znalazł wybrankę, a przy okazji też Robert. Nie powiedziałam tego przed kamerami! - ugryzła się w język Marta Manowska.

Jak się okazuje, prowadząca "Rolnika" trafnie przewidziała rozwój wydarzeń. Robert Bodzianny nieoczekiwanie nawiązał kontakt z kandydatką brata. 

Rolnik szuka żony: Maciej związał się z dziennikarką TVP? Sensacyjne doniesienia widzów

Rolnik szuka żony 7: brat Pawła Bodziannego spotyka się z Natalią? 

Zaskakującą wiadomość przekazali w programie Paweł i Marta. W rozmowie z Manowską ujawnili, że brat Pawła zbliżył się do Natalii i chyba coś między nimi zaiskrzyło. 

- Tutaj się może wesele będzie kroiło... - powiedziała Marta, sprawiając, że Marcie Manowskiej opadła szczęka. - Inne niż nasze na razie! Ale nasze też, bo my razem jedziemy za dwa tygodnie na wesele. Ale tutaj może brat z inną uczestniczką... Jakieś takie akcje tutaj są - ujawniła Marta. 

- Ja bym może tak daleko nie wybiegał, ale coś tam było między nimi - potwierdził Paweł. 

Gospodyni programu zapytała, czy chodzi o Natalię, a bohaterowie show przytaknęli. 

- Ty nie masz z tym kłopotu? - zapytała Bodziannego Manowska. 

Ale rolnik tylko się ucieszył z takiego obrotu spraw. Objął Martę i podkreślił, że teraz interesuje go wyłącznie ona. 

Rolnik szuka żony: widzowie kpią z Magdy. Źle robi? "Powodzenia w czytaniu 400 listów"